reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Dziewczyny to jest już chyba to, jak myślicie? Zrobione z tego samego moczu przed chwilą, dwie różne firmy testów.

Sorki, że jestem taka namolna z tymi testami owulacyjnym, ale nie wiem jak dokładnie wygląda pik 😁🙈
 

Załączniki

  • e9d31551-03bc-4aaa-bf85-4d547bb9413e.jpeg
    e9d31551-03bc-4aaa-bf85-4d547bb9413e.jpeg
    21,7 KB · Wyświetleń: 98
  • a8856c7e-8dd5-4779-9eb8-517c1d853d5a.jpeg
    a8856c7e-8dd5-4779-9eb8-517c1d853d5a.jpeg
    24,8 KB · Wyświetleń: 102
reklama
To jest TO
Odpalaj rakietę 🚀😁
będą dziś gwałty 🙈😁 a oszukałam dziś męża, że już w tym cyklu żeby się nie spinał, bo wczoraj miałam już mocne kreski i spodziewałam się, że dziś już nic nie wyjdzie i że te testy mi nie pokażą nic 🙈 nieświadomie mu to powiedziałam, ale w sumie dobrze, bo przynajmniej chłop nie będzie się spinał 😁 wolna głowa, czysta przyjemność 😁
 
Jedne tu owulują, a ja mam nadzieję, że ten covidek spowoduje skuteczne zagnieżdżenie się zarodka xD.
Organizm nastawiony na walkę z wirusem, to układ immunologiczny mniej skupi się na odrzuceniu zarodka.

Taką mam nadzieję, bo ta gorączka mnie dobija🤒.

Myślę dokładnie tak samo jak ty!
Oby mój organizm skupił się na „leczeniu” zapalenia gardła i nie zauważył, że gdzieś tam próbuje się coś zagnieździć 😁
 
Myślę dokładnie tak samo jak ty!
Oby mój organizm skupił się na „leczeniu” zapalenia gardła i nie zauważył, że gdzieś tam próbuje się coś zagnieździć 😁
rok temu udało mi się zajść w cyklu, gdzie miałam przez 2 tygodnie anginę, odpuściłam całkiem tamten cykl i skupiłam się na tym żebym mogła cokolwiek przełknąć i wygrzewałam się w łóżku, śmiałam się, że jak kura grzeje jajka to ja swoje grzałam w łóżku 🙈
 
Myślę dokładnie tak samo jak ty!
Oby mój organizm skupił się na „leczeniu” zapalenia gardła i nie zauważył, że gdzieś tam próbuje się coś zagnieździć 😁

rok temu udało mi się zajść w cyklu, gdzie miałam przez 2 tygodnie anginę, odpuściłam całkiem tamten cykl i skupiłam się na tym żebym mogła cokolwiek przełknąć i wygrzewałam się w łóżku, śmiałam się, że jak kura grzeje jajka to ja swoje grzałam w łóżku 🙈
Ja też zaszłam w cyklu, gdzie miałam zapalenie krtani i tchawicy.
Nie bez kozery mówi się, że przeziębienie czasem „ułatwia” organizmowi przyjęcie zarodka.

Także wiecie dziewczyny 🤞🏻
 
reklama
Do góry