reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Cienie widzę 😣, ale raczej jest za późno na ciążę w tym momencie..nie wiem. Dobija mnie to okropnie ☹️. To dwa testy robione jeden po drugim z niedowierzania, że coś tam nadal jest. Ile się ten zastrzyk by utrzymywał w organizmie 😓? To już 15 dni..
B3752D71-E9F9-4839-A4DD-AB3A65D81738.jpeg
 
reklama
Tak, wg wielu źródeł do 10 dni, ale wiem, że może nawet dłużej. Gdyby to miała być jakimś cudem ciąża, to chyba jednak powinna się druga kreska wybijać coraz bardziej…
Ciężko powiedzieć bo te testy potrafią się słabo wybarwiać nawet przy becie trzycyfrowej.

A masz jakiekolwiek objawy nadchodzącego okresu?
 
Cienie widzę 😣, ale raczej jest za późno na ciążę w tym momencie..nie wiem. Dobija mnie to okropnie ☹️. To dwa testy robione jeden po drugim z niedowierzania, że coś tam nadal jest. Ile się ten zastrzyk by utrzymywał w organizmie 😓? To już 15 dni..
Zobacz załącznik 1448430

Ja po ovitrelle miałam długo cienie, az sie wkurwilam poszłam na bete i była 1,58 a cienie nadal. Potem przyszedł okres więc już nie sprawdzałam
 
No ale nawet nie ma, co się wkurzać i tracić czasu na odpowiadanie takim ludziom- raz, że połowy nie zrozumieją, a dwa oni żyją w innym świecie, myślą innymi kategoriami.
Ten ich świat przebiega równolegle do naszego i ni uja nie będzie punktów stycznych🤷🏻‍♀️.
Ale Ci ludzie mają głos wyborczy i są w większości niestety.
 
reklama
Do góry