reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

reklama
Objawy mam takie jak zazwyczaj przed okresem więc zapewne na dniach go dostanę 😞

Te objawy ciążowe są takie same jak na okres więc nie ustaje w trzymaniu kciuków i chciałabym zobaczyć test innej firmy 😂
Ja na nim miałam w zasadzie 1/30 tego cienia co masz Ty i to po 5 godzinach lezenia w koszu, a tego samego dnia pinku był normalny duch
 
Te objawy ciążowe są takie same jak na okres więc nie ustaje w trzymaniu kciuków i chciałabym zobaczyć test innej firmy 😂
Ja na nim miałam w zasadzie 1/30 tego cienia co masz Ty i to po 5 godzinach lezenia w koszu, a tego samego dnia pinku był normalny duch
Dokładnie 🫡😆, dlatego co miesiąc nie nastawiam się od razu, że to cionż z tych objawów 😅. Szczerze, to ja nawet nie pamiętam swoich objawów jak raz mi się udało zaciążyć.. Mogę opisać jedynie objawy, gdy już było ciut później, ale nie w trakcie „implantacji” czy samych początkach ciąży jak się tylko o niej dowiedziałam - czyli dzień po spodziewanej @. Mogłam mieć nawet zwykły PMS a nie przykuwałam do tego uwagi.
 
Ciążowe są identyczne, więc dopoki @ nie ma, szanse są. Mam pytanie o testy, robisz inne, czy tylko te? Na kiedy masz termin @?
Nie ma niestety szans, bo jest zbyt późno jak na takie „cienie”. Byłam na stymulacji więc nie wiem też na ile to ma wpływ na obecny cykl..@ powinna być między 2.10 a 5.10. Jestem zniszczona psychicznie co miesiąc 😞. Dzisiaj wypełnimy papiery na icsi, które leżą od paru dni..bo to chyba jedyna opcja w naszym wypadku póki co. A co do testów, to robiłam do tej pory tylko jednej firmy.
 
reklama
Nie ma niestety szans, bo jest zbyt późno jak na takie „cienie”. Byłam na stymulacji więc nie wiem też na ile to ma wpływ na obecny cykl..@ powinna być między 2.10 a 5.10. Jestem zniszczona psychicznie co miesiąc 😞. Dzisiaj wypełnimy papiery na icsi, które leżą od paru dni..bo to chyba jedyna opcja w naszym wypadku póki co. A co do testów, to robiłam do tej pory tylko jednej firmy.
To czekamy do 5.10 na @ a moze kup inny test na jutro rano.
 
Do góry