reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W październiku testów czas, w ciąży będzie każda z nas!

Ostatnio czyli dwa tygodnie temu kiedy włączył mi duphaston to tez nie powiedział czy owu była czy nie...tylko że endo pogrubione włączyć leki i za 2 tyg do kontroli. Dziś nic nie mówił sama widziałam na USG że endo nadal pogrubione, ale to normalne przed@ i kazał odstawić duphaston.
Zapytałam co jeśli długo po odstawieniu nie dostanę @ czy jakieś badania zrobić to powiedział żeby jak coś to pojawić się na kontrolę.

Strasznie dziwny lekarz 😅 no ale w takim razie nasikalabym na testy i jeśli byłby negatywny to odstawiłabym dupka
 
reklama
Ja jestem po wizycie głupsza niż przed 😂 muszę zmienić lekarza☺️ bo z tym to chyba w ta ciążę nie zajdę😂
ja ostatnio miałam teleporadę z ginekologiem i tak mnie irytowała z nią rozmowa i właściwie nic nie powiedziała :D
Więc nie chciało mi się z nią dyskutować, umówiłam się do endokrynologa i z tą babką w ogóle zupełnie inna rozmowa.

Nie ma bata, zmieniaj lekarza :D
 
Ja się zastanawiam czy nie umówić się w najbliższym czasie gdzieś prywatnie...albo bhcg zrobić dla pewności czy poprostu odstawić ten duphaston i niech się dzieje wola nieba 😂
 
reklama
Do góry