reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W oczekiwaniu na testowanie [emoji4]

reklama
Ja zrobiłam test wczoraj :) był dzień spodziewanej @. Jedynym objawem był brak objawów :) dlatego wciąż nie wierze.
A ha...Le to ja mam jeszcze tydzień do testowania myślałam że ty też około tego.. .No super naprawdę bardzo się cieszę:)Nie będę robić mój mnie od tego odwlekl:)mam czekać:)
 
Partii, gratulacje :) cieszę się Twoim szczęście :) jak się czujesz ? Masz jakieś objawy? :) co do roweru to słyszałam że w pierwszym trymestrze nie jest to wskazane. Jeszcze jak Cię boli bardziej to może zrezygnuj
 
Partii, gratulacje :) cieszę się Twoim szczęście :) jak się czujesz ? Masz jakieś objawy? :) co do roweru to słyszałam że w pierwszym trymestrze nie jest to wskazane. Jeszcze jak Cię boli bardziej to może zrezygnuj[/QUOTEwłaśnie siostra też mi powiedziała że najwidoczniej coś sie dzieje i że nie wolno jeździć rowerem więc dotarło:)dziękuję i mam nadzieję że nic złego się nie stanie..
 
Partii, gratulacje :) cieszę się Twoim szczęście :) jak się czujesz ? Masz jakieś objawy? :) co do roweru to słyszałam że w pierwszym trymestrze nie jest to wskazane. Jeszcze jak Cię boli bardziej to może zrezygnuj
Kochane bardzo dziękuje :) trzymam kciuki za Was wszystkie ;*** wiem jak to jest czekać z miesiąca na miesiąc. Co do objawów to totalnie nic a nic! Wszystko normalnie jak przed @ ;)
 
reklama
Do góry