reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

w którym tygodniu urodziło sie wasze dziecko?

reklama
Dziękujemy Wszystkim Wczesnym Rodzinkom za pamięć o Julcinym Święcie :) :) :) Jesteście Kochani :)
Przeczytałam mojej kochanej jubilatce wszystkie życzenia urodzinowe kierowane do niej i była bardzo, bardzo wzruszona :) Julka zna wszystkie Wasze dzieciaczki ze zdjęć :) a Was samych z avatarów... Dziękuję raz jeszcze i zapraszam do wątku "Dzień po dniu..." na szerszą relację z przyjęcia ;)
 
Gumecka - my przede wszystkim układamy małe na brzuszkach, żeby ćwiczyły podpór na wyprostowanych łapkach, bo to pierwszy krok do raczkowania. Poza tym nasze ćwiczenia polegaja na tym, że ja siadam na podłodze, nogi są w rozkroku i przekładam malą tak ptzez nogę, żęby jej klatka pirsiowa leżała mi na nodze (nie ma opierać się na brzuszku), nogi ułozone jak do raczkowania i rączki również. Ma przyzwyczajać się do takiej pozycji. Potem inne ćwiczenie polega na tym, że ustawiam ją w pozycji raczkującej, nóżki przetrzymuje swoimi nogami i razem raczkujemy. Ale powiem szczerze, że nieczęsto udaje mi się ćwiczyć, a Weronika i tak robi postępy. Wszystko musi przyjść w swoim czasie, a Karpolinka ma jeszcze czas. Niektóre dzieciaczki zaczynają raczkowac w wieku 8 miesięcy, a inne wogóle nie raczkują :)
 
Witaj Mariolu :)

Twój syneczek to okruszynka.. napisz coś więcej o Was.. o tym jak radziliście sobie przez pierwsze tygodnie po przyjściu na świat waszego maluszka.. Zapraszamy serdecznie na forumowe pogaduchy :)
 
to i my dołączymy a zarazem sie przedstawimy :)
moja Ala urodzila sie w 26 tygodniu ciąży i ważyła 700g, poczatki były trudne, oj bardzo trudne  :( i dla niej i dla nas, ale dzisiaj jest wspaniałą dziewczyna  ;D, 10 lutego kończy 3 latka i we wtorek czeka nas ostatnia wizyta kontrolna w poradni neonatologicznej na Karowej, trzymajcie kciuki  :)
ominęło nas większość wcześniaczych problemów, jedyne "pozosotałości" to raczej niska waga jak na trzylatka (okolo 11kg) i mała wada wzroku, innych kłopotów (odpukać  ;)) brak
szkoda, że nie znalazłam Was dawno temu, ale teraz chętnie sama wesprę lub pomogę innym mamom  :)
 
reklama
Witamy agost i małą Alę w naszym gornie :)
Wciągamy Was na naszą "Wcześniaczkową Listę" i zapraszamy do rozmów :)

Gorące pozdrowienia :)
 
Do góry