reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

w którym tygodniu urodziło sie wasze dziecko?

asiakilim - głowka do góry. Wszystko napewno będzie dobrze. Moje Niunie też najpierw dostawały słabszy antybiotyk, a potek lekarze przeszli na ten silny, bo infekcja nie mijała. Po tym silniejszym zrobiło się lepiej i po kilku dniach ta infekcja którą miały moje córcie całkowicie zniknęła. Ten silniejszy antybiotyk dostawały przez 10 dni. poza tym nasza neonatolog powiedziała nam, że tak to już z tymi wcześniaczkami jest, że 80% wogóle nie reaguje na ten słabszy, a dopiero na ten silny, a potem wszystko jest dobrze. Zobaczysz, że i tak będzie w Waszym przypadku :) Trzymamy kciuki :) Uściskaj żonkę i córeczkę :D
 
reklama
asiuleks - ja rozmawiałam, z lekarką na temat tego orzeczenia, jakie ono może mieć skutki w przyszłości dla moich córeczek i mi powiedziała, że żadne, bo to orzeczenie jest czasowe i jesli nie zgłoszę się na następną komisję to zostanie uznane, że małe są zdrowe. I wtedy o orzeczeniu nawet nikt nie musi pamiętać :)
 
Witam

Jak na razie Borynio zachowuje sie poprawnie tylko te prężenie. Nie wiemy co sie dzieje z tym prężeniem napina sie aż robi sie czerwony wydaje mi sie że jest to spowodowane bolem brzuszka. Kupki robi raz na 2 dni i to przeważnie za pomocą czopka (1/4 czopka) Aktualinie lekarstwa które zażywa to żelazo, multicebion, kwas foliowy i BMF do mleka. I co to moze być z tym napinaniem chcieli bysmy mu jakoś ulżyć ale nie wiemy jak. Gdzie dostać ten sab simpleks ?? I skąd mam wiedzieć czy powinniśmy mu to podawać ?? Po zaaplikowaniu Boryniowi czopka glicerynowego wylatuje z niego bardzo dużo i wydaje mi sie że wszystko. Macie jakąs metode zeby w koncu zaczoł załatwiać sie sam bez tak czestych pomocy ?? Czy takie zaparcia mogą być spowodowane zażywaniem żelaza ?? Bo że kolorek zielony to juz wiem ze to nic strasznego przynajniej tak powiedziały położne.
Poradzcie coś bo strasznie nam go szkoda a Wy pewnie spotkaliscie sie z takimi dolegliwościami. A i jeszcze jedno po czym poznac ze dziecko ma kolke a nie boli go brzuszek ??? Za dwa dni ma wizyte u swojej pani doktor neonantolog tej która go prowadziła w szpitalu i pewnie cos poradzi a my przy okazji skonsultowalibyśmy z nią Wasze pomysły i porady np. Sab Simpleks.

pozdr. TRUSKAWY
 
asiakilim trzymam mocno kciuki za Wasze maleństwo. Napewno bedzie wszytsko OK. Tak to juz jest z tymi naszymi maluchami że na początku duzo strachu nas kosztują ale potem jeszce wiecej radosci!!! Powodzenia!
 
witam
niestety nadal nie mam dobrych wiadomosci.Natalka nadal ma niewykrytą bakterię.
poza tym Asie chcieli juz dzisiaj wypisac ala z rany po cc zaczęło sie cos sączyć i teraz w dodatku nie wiedzą co z tym zrobić i przenoszą ją z miejsca na miejsce.Najgorsze jest to że sama musi donosić pokarm a każdy ruch sprawia jej olbrzymi ból.A najlepsze jest to że klinika ta jestjak to napisane w każdym możliwym miejscu"szpital przyjazny dziecku tylko karmienie piersią"ale nie dla matki.
Mają asi naświetlać ranę.zobaczymy co bedzie.No i to chodzenie do laktatora ściąganie pokarmu zaniesienie małej nie rozumiem dlaczego tak musi być nie wolno jej chodzić ale pokarm musi małej zapewnić......
dzięki za dodawanie otuchy bardzo tego w całą trójkę potrzebujemy
Arek
 
O rany, jeszce tego Wam potrzeba! Co do przenoszenia pokarmu to czy Twoja zona nie moze poprosic jakieś pielęgniarki? Skoro nie może wstawać to nie powinna. Trzymam kciuku za Twoje dzieczyny, wszytsko sie jeszce poukłada! Pozdrawiam.
 
witam
Właśnie wróciłem od Asi.
Z Natalką coraz lepiej choć nie wiadomo jaka jest bakteria (niby jutro).Waży teraz 2070gram i sie trzyma, opuchlizna trochę zeszła ale jest żółtaczka i śpi z opaską.Ale z Asią kłopot na szwie zrobiło się zgrubienie i zaropiło się teraz bidulka jeszcze bardziej cierpi powiedziała mi że wyciskają tą ropę na żywca 2 razy dziennie i później naświetlająto tego jakimś prętem.Tym prętem to ja bym kogoś połaskotał............I pomyśleć że dzisiaj chcieli ją wypisać
Po prostu mi też już nerwy puszczają na tą "służbę zdrowia" a tyle pieniędzy ze składek idzie.
Powiedzcie mi czy Dzidzia aż tyle pieluch zużywa bo ja przez 5 dni zawiozłem 88pieluch i już mi każą przywieźć następne
w tym tygodniu kupuje aparat więc niedługo fotki:)
Pokarmu nadal mało ale może będzie więcej i jeszcze jedno co może jeśc Asia bo tak właściwie nie wiem co jej robić oprucz rosołku i gotowanego mięsa???
Nastepne informacje już wkrótce
Arek
 
reklama
Ojej wspolczuje ,a z tymi pieluchami to chyba przeginaja nasz maly jutro konczy miesiac a zuzywa druga paczke pieluch po 46 sztuk ,gdzie lezy Twoja zona ?moze malutka jakos bardzo duzo siusia lub ma jakas odpukac biegunke .
niewiem jak to jest ale czasami jak zajezdzamy do maluszka to ma jakas inna pieluszke zalozona a nie takie co zawiezlismy wiec mysle zep ielegniarki biora jak leci ,ale niewiem dokladnie chociaz z moich obliczen wynika ze wasza natalka zuzywa ponad 14 pieluszek na dobe .
hmmmmm niech sie wypowiedza bardziej doswiadczeni rodzice .
trzymamy kciuki za Natalke i Asie
 
Do góry