reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

w którym tygodniu urodziło sie wasze dziecko?

O godzinie 9.50 zostałem Tatusiem!!!
Dzidzia a właściwie Natalia Karolina(dziewczynka:)) ważyła 2150gram 48cm ślicznotka.Oczywiście problemy z oddychaniem ale na razie podają Jej tlen z czymś tam.Joasia czuje się dobrze poród wywołała niestety bakteria ,którą wykryto przy badaniu wymazu.
Oczywiście przez cc ale bardzo sobie Asia chwali znieczulenie zewnątrzoponowe zobaczymy jak jutro będzie.Lekarz i anestozjolog super wszystko Jej mówili co robią co powinna odczuwać.Lezy teraz i odpoczywa na razie dostała 1 zastrzyk przeciwbólowy.
Natalka leży sobie na brzuszku i powoli dochodzi po szoku do siebie.teraz niech powoli zaczyna rosnąć i szybko żebu mógł mieć obie moje Panie w domku.
pozdrawia szczęśliwy Tatuś Arek
 
reklama
jeju ale zazdroszczę wszystkim mamom mającym znieczulenie zoo a mi to na żywca kazali rodzić bo niby uczulona jestem na jakiś składnik nie wiem czemu ale jakaś złość mnie ogarnia jak przypomnę sobie ile się nacierpiałam
 
gratulacje Asiuklim i Arku
czekamy na info co i jak i jak sie toczy życie Waszego maleństwa na tym brutalnym świecie!!
pozdrowionka i całusy w stópki dla Waszej kruszynki!!
 
reklama
Witam!
To już 60 godzin odkąd zostałem Tatusiem i tak powoli przyswajam to uczucie tą wielką zmianą jaka zaszła w moim życiu.
Joasia czuje się trochę lepiaj tylko bola jej plecki i ciągną ją szwy jak leży i lepiej jest jej siedzieć lub chodzić niż leżeć.
A z Natalką na razie nie jest za dobrze crp dodatnie a ponadto jakieś jonizacji czy coś podobnego ma za mało.Leży kruszynka i cały brzuszek i nóżki ma opuchnięte (brzuszek bardzo).Dopiero w poniedziałek będzie wiadomo co to za bakteria, niestety pediatra stwierdziła że stan jest poważny i dziś o 18 dostała mocniejszy antybiotyk(ale taki ogólny bo nie wiedzą co leczyć)
pozdrawiam Was wszystkich i dziękuje za życzenia.
Arek

 
Do góry