reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

A ja mam włosy ni takie ni siakie :) Ani to blond, ani szatyn. Szara mysz jestem. Za to doskonale się farbowały na wszystkie kolory tęczy! Ale od 15 lat nie farbuję i powiedziałam sobie, ze zafarbuję dopiero jak siwki wlezą. Dodam, że w tym roku stuknie mi 42 krzyżyk a siwków jak ni ma, tak ni ma. Cudnie!!!
A ja jeszcze godzinkę w pracy i do domciu :)
 
reklama
Amalfi to powodzenia w pracy :)
przyznaj sie co dzis rankiem dziergalas bo cos malo sie odzywalas :D

Zjola moja mama nigdy wlosow nie farbowala, jest blondynka i powiem Ci ze ma 56lat i ani jednego siwego włoska na głowie także może są ludie co nigdy nie siwieją :D

u mnie jeszcze ostatnie 30minutek i wolne!!!
 
Klari-to raczej proste, ale ja się nie podejmę gdyż nigdy nie potrafię zrobić dwóch takich samych hehe
Ale myślę że amalfi może się podjąć...

a właśnie, amalfi: zobacz sobie kolekcję zabawek Anne-Claire Petit może cię zainspirują ;)
a tu zobacz jakie są ceny takich zabawek jak robisz: http://www.coocoo.pl/zabawki/pluszowe.html?limit=all
 
Ostatnia edycja:
Cześć, ale się dziś rozpisałyście. Ja cały dzionek sprzątałam i szyłam fieranki i smażyłam naleśniki i tak mi zeszło.
Amalfi śliczna czapeczka, dołączam do klubu farbowanych blondynek :tak:
Kartka z okazji dnia babci jest kaskadowa, bo podoba mi się, że tak fajnie można ją postawić.

DSC06137.jpgDSC06139.jpgDSC06144.jpgDSC06149.jpgDSC06153.jpg
dwa pierwsze zdj. to moje papierki decoupagowe.
 
klari jak chcesz to ci zrobie
marta ogladnelam to co podzrucilas i dzieki bardzo, bo szukam ciagle inspiracji a te drugie to nie dokladnie sa takie zabawki jak ja robie,ale ceny masakra, no nie??????. Tylko ze sa z innych materialow, pewnie drogich
atyde piekna karteczka i te papierki sa cuuuudne, chociaz nie wiem co sie z tego robi, na tej sztuce sie nie znam niestety
 
Amalfi, papierkami można ozdabiać szkło, metal, drewno. Najgorsze jest wycinanie drobnych elementów dokładnie po konturze. Kartka to jest siostra bliźniaczka tej kartki co zrobiłam poprzednio ;-) Zabawki fajne ale ceny z kosmosu, zwłaszcza ten pierwszy chudy królik z dłuuugimi nogami za 199, przesada. Ja jutro do pracki na dziewiątą więc zwijam się do mycia i spania. pa
 
Potiwerdzam Amalfi to mistrz szydelka w naszej grupie tu :D
Atyde super karteczka i papierki ciekawe co z nich wyczarujesz, to sa pepiery ryzowe czy serwtetki takie?

Kamea czekam na Twoje dziela

U mnie w nocy snieg spadl wiec tw sam raz ucelowalam ze zmiana opon ;) juz autko zadowollone stoi ze ma butki zimowe i merda antenką :)

korzystajac ze swiatla dziennego zrobilam fotki, jeszcze raz choinke, no i notesy to mojaprodukcja z ostatnich dni + kartka na dzien babci jeszcze - bedzie duzo zdj ostrzegam :D

IMG_8661.jpgIMG_8662.jpgIMG_8663.jpgIMG_8664.jpgIMG_8665.jpgIMG_8666.jpgIMG_8667.jpgIMG_8668.jpgIMG_8669.jpgIMG_8670.jpg
 
reklama
Do góry