reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

utalentowane staraczki :) hafty, szydelko, rysunki i inne :)

reklama
dotka od blondynek wara :wściekła/y:, a kwiatki przyszywam specjalna igła do welny i uzywam włoczki ktora zostawiam po zakonczeniu kwiatka
zjola ja tez wole jednego kwiata, ale juz zrobilam milion czapeczek z jednym to teraz dorobilam trzy z rozpędu;-)
 
haha ja tez blondyna wiec spoko :) i to w dodatku naturalna, Ty za to masz jasniutkie wloski, ja az takich nie mam.

u mnie poczatek zimy, delikatnie sypie taka kaszka i wieje bardzooo
 
dotka nie mam takich jasnych juz, ale niedlugo bede miala bo czas na fryzjeraaaaa! U nas zimy na szczescie nie ma, ale przymrozki malenkie w nocy byly.
atyde gdzie ty?????????? Bo czekamyyyyyyyyyyy
 
ok u mnie przestalo pruszyc, ale od wtorku 0 stopni ma byc a potem to juz coraz wiecej na minus kazdym dniem, chyba pora na kola zimowe w aucie :D umowilam sie jutro na wymiane
 
Melduję, że żyję, ale chodzę jak zombie. Wszystkie robótki w kącie a mieszkanie jak po huraganie :cool: dokarmiam młodego łyżeczką
 
reklama
Do góry