reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usypianie naszych kochanych misiakow

reklama
Również mamy tą cienką podusie...która służy głownie do zrolowania jej albo do gryzienia...Najlepiej sie małemu śpi na mojej podusze...Kiedy leży taki zatopiony w pościeli a buziuchnę ma wtuloną w poduche wygląda cudnie :-) Ostatnio go w konia robie i na czas drzemki wkladam moją poduszke do łożeczka...;-)Zastanawiałam sie kiedy moge mu dać większą poduszke bo on zdecydowanie z tych przytulaskich...
 
Podalam małemu wczoraj czopek przeciwbólowy...Usypiał zdecydowanie spokojniej...A w nocy tylko 4 pobudki...Ale do 23 budził sie 3 razy...tzn nie budził tylko przebudzał...Usnął spokojnie jak przestał wiać wiatr...Czyżby coś z pogodą mu nie pasowało???Wstał jak zawsze o 7...hmmm dziś już nie wieje więc nic mu nie podaje i zobaczymy....

W Opolu padał dzisiaj śnieg :-)
 
Hmmmm poprawcie mnie jeśli sie mylę...ale...czy teraz przypadkiem nie jest jesień???? :-D :-D

Piotrek śpi już 2,5 godziny....zaraz przyjadą goście więc dlugo już nie pośpi...
 
reklama
Do góry