reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usypianie naszych kochanych misiakow

Julka od kilku dni strasznie mi długo śpi - oczywiście nie narzekam z tego powodu ;-). Dziś spała do 9 :-), ale za to poźniej zasypia. Wcześniej koło 19 mieliśmy już spokój bo Julka spała, a teraz potrafi wytrzymać nawet do 21.
Ze spaniem w dzień problemów nie ma. Mamy dwie drzemki po około godzinę, czasami pośpi dwie - w zależności od tego jak bardzo jest wymęczona. Pierwszy raz idzie spać koło 11, drugi koło 14.30 - 15 i już nie śpi do wieczora.
 
reklama
Black u nas podobnie...Piotrek śpi do 8-9 ale chodzi spać o 21...zmiana czasu juz niedługo wiec znowu bedzie chodził spac o 20stej :-)po prostu nic nie zmieniamy i robimy wszystko tak jak do tej pory...
A drzemki ma różne...Ale 2,5 godziny za jednym zamachem być musi...Czasami z rana pośpi jeszcze 1,5 godziny...O np teraz juz bardzo jęczy więc chyba musze go położyć.....
 
U nas kjryzys ogromny po l4 wróciłam do pracy:-:)-:)-:)-(i
Jacek rozregulowany na maxa:-:)-:)-(ja chora dalej, tak na prawdę teraz to dopiero powinnam siedzieć na l4:-(i sił już mi brak:-(
 
Więcej się na tym watku nie wypowiadam:crazy: Od 2 nocy Klusek budzi sie co godzinę i wyje za to w dzień istny okaz szczęścia śmieje się do kasztanów i śpi po 1,5-2 godziny bez problemów Nie wiem czy to zęby czy po szczepieniu:confused2:
 
u nas temp w domu to ok. 21 stopni i lekarka powiedziała że tak do 22 jest dobrze. w nocy mowila zeby było tak ok. 20. stopni i mnie więcej tyle jest. ale spimy w pajacyku i skarpetkach bo on się strasznie rozkopuje więc na kołderkę nie mogę liczyć. a jak ma taką cieniutką bawełnianą piżamkę to daję mu pod spód rajtuzki i body.
ostatnio przez tą chorobę też róznie śpi ale na pewno to już budzi się góra 7 godz. czasami nawet wstaje już o 5,30 zadowolony i to na pewno nie wina tego że idzie wcześnie spać bio czasami pada dopiero o 21, czasami o 20. w dzień ma 2 drzemki tak gdzies po 2 godziny.
 
u nas jest wlasnie ok.20 stopni i maly spi z nami w pajacu! zasypia mi 20:30-21, a wstaje 8:30-9, ostatnio pobil rekord bo obudzil sie o 10 :szok: (w nocy cyca ok. 1,4 i 8 bez rozbudzania sie), w dzien ma przewaznie 2 drzemki ok.11(1,5-2h) i popoludniu ok 1h!
 
najlepszym usypiaczem mojego synka jest... babcia Krzysiuniu na jej rękach od razu układa sie do leżenia i zaczyna spiewac i spi po kilku minutach... Jak w ciagu dnia nie potrafie go uspic ide po babcie i problem z głowy... a wieczorem nie mamy problemów w zasadzie...
 
U nas z usypianiem w sumie też nie ma większego problemu. Czasami w ciągu dnia nie chce spąc, ale nic na siłę. W końcu sam pada ze zmęczenia. Jak już się zbila 21:00 to kapanie, butelka i spi całą noc. Czasami wstaje żeby małego przełożyć na plecy jak mu się już znudzi dziwna pozcyja do spania i nie może się sam przekręcić na plecy.:happy:
 
Żeby było jasne - Ja nie chwale - Ja informuje :-D :-D

Ale mamy ładny przełom w spaniu...od 20 do 6-7 śpi i w nocy max 3 pobudki....3!! A nie 13 :-D Pani dr.zaleciła podawanie Panadolu raz dziennie przed spaniem 6 ml i strzał w dziesiątke....Do tego mały śpi prawie rozebrany, lekko czasem kocykiem przykryty i jest cacy :-) No bo skąd mogłam wiedzieć że ciepło wpływa na rosnący ból dziąsełek...Tylko coś tych zębów ni widu ni słychu :-D
 
reklama
adiva - żeby nie było - nie chwalimy głośno! ;-)

u nas też jest mała poprawa, mniej razy się budzi - też coś ok 3-4 razy :tak::-)
ale kurde przez zmianę czasu znów powróciliśmy do pobudek po 6 - a już tak fajnie było, po 7 :-p no i już poprzestawiany mamy tryb - bo pierwsza drzemka zamiast po 9 to po 8 była :sorry2:
 
Do góry