reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Usypianie naszych kochanych misiakow

... my od 2 w nocy też śpimy razem :baffled:
w nocy się obudziała o 4, ja poszłam do WC a ona się tak rozdarła, że przez kolejne 30 minut ją uspokajałam, a dalsze kolne żuła cycka i jakośc padła.

Ja za to padam w pracy na twarz ...
 
reklama
A ja Wam ciut zazdroszczę, że Wasze kluchy chcą z Wami spać :-p Jak ja próbowałam z moją to wyła przez pół godziny, że chce do swojego łóżeczka i koniec. Więc niepocieszona matka odłożyła grzecznie dziecko do łóżka i poszła spać sama ;-)
 
u nas w nocu znowu płacz....moze to zabki ;-)

no i teraz jak ml;ody idzie spac po 19tej to pierwsza pobudka po 12tej,,,i biore go do nas....rowniez spi tak rozlozony ze my malo miejsca mamy :-D
 
pocieszające że nie jestem sama :D ja częściowo chyba już wiem dlaczego Misiek się budzi i marudzi, nie wiem czy to trafna obserwacja ale ostatnio nie chciałam go brać do siebie więc zostawiłam lampkę zapaloną i patrzyłam dlaczego marudzi jak się przebudzał. dla niego to łóżeczko jest za małe. on z zamkniętymi oczami przewraca się np na boczek potem na brzuszek a tu już barierka, z którą walczy z nadzieją chyba że ta się przesunie :-D jak umożliwiłam mu położenie się na brzuszku to się uspokoił. a wiadomo na naszym łóżku to ma dużo miejsca do takich wędrówek, no cóż dobrze że zamówiliśmy łóżko o szerokości 180 a nie 160, bo kobieta nas namawiała na 160 więc trochę ciasno by nam było
 
Ja sie zaczełam poważnie zastanawiać nad zamianą łożeczek...ciągle się motam i motam ale jak widze jak moje dziecko sobie nóżki wkłada w szczebelki to mi sie zimno robi...a on ma te nóżki grubiutkie...Tak czy siak jak wstawie turystyczne to strace ten nasz niby kojec...ale jak tak patrze na młodego...to on juz prawie w ogóle w nim i tak leżeć nie chce...My mamy 120 na 60 to sobie wyobraź co sie w nim dzieje w nocy :-D

Jeśli już zachodzi taka potrzeba że Piotrek ląduje w naszym łożku to taka idzie na kanape do dużego bo jest cholernie niewygodnie...A mamy 180 łóżko ;-) na szczęście to sie zdarza baaaaaaardzo rzadko
 
Ostatnia edycja:
u nas noc to była porażka...Filik budził się co 30 min..w końcu musiał dostać przeciwbólowy, ale i tak spał niespokojnie...teraz Łobuziak odyspia...
 
wreszcie zamieniliśmy łóżeczka...odetchnełam bo mały może sie turlać bez obaw że zaraz sie gdzies walnie...ale przez tą naszą cholerną jedynke do góry,która idzie strasznie wolno mały budzi sie po 5tej z płaczem i potem juz nie ma szans na spanie....cholera....:dry:
 
a nam dzisiaj misiu dał pospać praktycznie całą noc :-) obudził się o 5 i to w sumie nie obudził tylko usłyszałam ze się wierci, patrzę na zegarem 5, pobiegłam szybko po butle żeby się nie przebudził bo pomyślałam że jak się obudzi to już nici ze spania, zjadł i obudził się o 8 :szok: byłam w szoku, bo u niego 6 to standard a 7 to jak już naprawdę ma lenia
 
reklama
Blanka znowu się często budzi na cyca co 2 godziny buu, albo będzie skok, w dzień mało cyca i nadrabia lub mamo chcę do ciebie. Myślałam żeby dać jej kaszkę przed kąpielą a potem na dobicie się cycem, bo tej pory kaszkę dostaje rano na śniadanko.
 
Do góry