reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

USG

Dzioobek, dopiero obejrzalam, śliczny tWój maleńki syneczek, wzruszający widok. GRATULUJĘ!!! i mój mąż, który też obejrzał zdjęcie się przyłącza do moich słów :) :)

Ja idę w przyszłym tygodniu na USG i doczekać się nie możemy już....
Pozdrowienia!!!!!!!!!!
 
reklama
Dziekuje kasienko i mezowi rowniez :)
Napewno sie doczekasz ja tez nie moglam a juz po :(
szkoda ze to dosc spory wydatek bo bym chodizla co miesiac ,jednak ze wzgledow finansowych niestety nie da rady dzisiaj wlasnie robilismy pokaz filmiku dla rodzinki wszsyscy sie zachwycali wcale nie zaluje ze poszlam chociaz slyszalam rozne opinie ze nie potrzebne i tak dalej .
Szok takiego przezycia zycze wszystkim kobietom:)
maz sobie wydrukowal zdjecie malego i nosi w portfelu ma teraz cala rodzinke mnie Oskara i Aleksa (chyba juz ten Aleks zostanie ):)
pozdrawiam i trzymam za was kciuczki :)
 
u nas to tez jeszcze decyzja nie podjeta ,ale maz juz mowi aleks ja mowie aleks i maz dzisiaj Oskara tez juz nauczyl mowic Aleks wiec tak mysle ze jak sie przyzwyczaimy to juz zostanie :)
 
Hej dziewczyny moge sie już pochwalić! będę miała SYNKA! Byłam dziś na usg mimo,że miało być normalne to lekarz zrobił kilka ujęć 3d widziałam buźke mojego małego myśliciela. Jak mi sie uda to pokarze wam zdjęcia. Pozdrowionka pa
 
Dzioobek to juz chyba napewno to imie zostanie widocznie pasuje do Waszego nienarodzonego synka.Pozdrawiam odpoczywaj dzis z mezem i dwoma synkami.Buziaki :) :) :)
 
reklama
Do góry