reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

reklama
Witajcie dziewczyny dzisiaj bylam na 3D USG i moje przypuszczenia sie potwierdzily siusiaczek jak trzeba :)
Maly ma wszystko na swoim miejscu i jest bardoz duzy lekara az sie zastanawial czy to nie jest wieksza ciaza ale nic na to nie wskazuje i tu uwaga moja dziidzia wazy 630gram.
Lekarz robiacy USg powiedzial ze ja malenstwo bedzie w takim tempie roslo to moze nawet osiagnac wage urodzeniowa do 5kg:) i wcale bym sie nie zdiwila bo u meza w rodzinie rodza sie duze dzieci moj maz sam mial 4700 przy urodzeniu a jego kuzynka urodzila chlopca jednego wayl 5200 a drugi nie byl wcale mniejszy bo 4500 wiec raczej lezenie mnie nie ominei :(
ale i tak sie ciesze .
Maluszekna poczatku spal i nie chcial sie obudzic ale potam obudzony machal do nas raczkami jakby robil papa i przecieral oczka super .
Takioe usg 3D to cos wspanialego jest tak realne ze chcialoby sie wziac to malenstwo i wyjac z tego monitora.
ale obiecalam zdjatko wiec wklejam :)
 
Dzieki karola:)
pozniej jak moj maz lepiej sie poczuje to powycina jeszcze z filmiku zdjatka bo ja nie umie :( to powklejam jak robi papa ale to juz pewnie nie dzisiaj bo wirus go dopadl .
 
Dziobek gratuluję ślicznego dzidziusia. :laugh:

Rzeczywiście to usg 3D to super sprawa. Ja idę 22.09. , ale na zwykłe usg i już się doczekać nie mogę. Zastanawiałam się też nad usg 3D , ale to spory wydatek , około 250 zł i narazie sobie podaruję, tymbardziej że nowy domek pochłania większość naszych funduszy :laugh:

Pozdrawiam wszystkie "ciężaróweczki" !

Padiqq
 
Dzioobek gratuluję synusia!!
Jaki śliczny bobas BOSHE piękności!!
Muszę zapytac moją gin kiedy mi zrobi 3d bo u niej jak sie jest jej pacjentką to
ponoć raz robi w ramach wizyty :D ale bym chciała takie zdjątko swojej dzidzi!!
 
Dziobek gratulacje!!!
Sliczny chlopczyk i wyglada na to ze bedzie kawal chlopa.Tym razem pozdrowienia dla meza i szybkiego powrotu do zdrowia.
 
Dzieki dziewczyny maz dziekuje za pozdrowienia i rowniez pozdrawia:)
A nasz maly Aleks chyba juz tak zostanie bo tatus od popoludnia tak do mnie a raczej to mojego brzucha mowi:) naprawde wyglada na kawal chlopa :) ciekawe jak moj kregoslup to wytrzyma :)
ale usg 3D to naprawde super sprawa .My juz raczej nie bedziemy robic wiadomo ze wzgledu na kase jestem pewna ze dzidzia ma wszystko na mie\jscu jest zdrowiutka i nic jej nie dolega wiec do konca ciazy zadowolimy sie zwyklym USG.A teraz mamy filmik i bedziemy go ogladac .
Dzisiaj polozylam sie z Oskarem i tak mi bylo smutno ze przy nim nie moglam tego wszystkiego przezywac :( na niego nikt nie czekal tajk jak my czekamy na nasze malenstwa.
Ale za to teraz nadrabiamy z ta miloscia to jest nasze oczko w glowie nasz cudowny "pierworodny" synus i tak juz zostanie :)
Wszsystko bedzie dobrze .
 
reklama
Dzioobku piękny synalek. A Oskar będzie miał z kim kopać piłę ;D nieźle że juz tyle waży!!!!!!!!!!!!! Faktycznie się nadźwigasz...ale czego się nie robi, prawda ?!
Będziecie super rodzinką :) pozdrawiam
 
Do góry