reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

Bata wielkasne gratulacje super ze juz wiesz my idziemy w srode na 3d i namowilam meza na to zeby sie dowiedizec jaka plec .Zgodizl sie powiedizal skoro tyle kasy zaplacimy to niech powiedza no i oczywiscie kompromis poznamy plec w zamian za nierobienie przezemnie zakupow /:)
wiec narazie do zimy stop zakupom dla dzidzi :)
No chyba ze gdzies bedzie jakas wielka promocja albo okazja to slowa mojego meza:)
Bunia my z mezem tez sie zieszymy ze Oskar jes z nami ale dzieki milo slyszec ze ma sie fajnego bobasa niedlugo same tego doswiadczycie :)
Mnie jak na spacerze albo w sklepie ktos mowi o jaki ladny jak grzeczny itp.to az mi skrzydelka rosna taka jestem dumna :)
 
reklama
Dzioobek moze Oskarek zostanie modelem bo niedosc ze przystojny to jak pozuje do zdjecia :) :) :)

Bata jeszcze raz gratuluje synka :)
 
Dzioobek - sliczny ten Twój Oskar! Naprawde przystojny facet!

Beata - fajnie ze bedzie u was chłopak! Ja jeszcze nie wiem ile przytyłam w ciagu tych 19 tygodni, bo na ostatniej wizycie miałam 5 kg mniej niz na poprzedniej a teraz???W naszym domu wagi nie ma...to dla mnei "wróg" :p no bo i po co mam sie dołowac?? :p ale znajac zycie zaraz ebde tyła i tyła, ale najwazniejsze jest to zebydzidzia była zdrowa!

Badanie uSG mam jutro, ale mam dalej stracha, bo jak wam pisałam malenstwo nie wykazuje zainteresowania ruchami, a ja najzwyczajniej sie martwie!Ale juz Tatoonie pocieszała mnie jak Wy wsyztskie wiec mam nadzieje ze bedzie ok!

Pozdrawaim Mamy i ich brzuszki!
 
Paulina nie przejmuj sie moja dzidzia tez do ruchliwych nie nalezy . Dzis ide na usg jak wroce to napisze co i jak.Glowy do gory dziewczyny bedzie dobrze :)
 
Bunia, czekam z niecierpliwością. Może dowiemy się czegoś bardzo bardzo interesującego?
Pozdrawiamy
 
DZiewczyny to dziewczynka, zdrowa wazy 470 wszystko ma na miejscu.Machała do nas raczka i zakladala noge na noge ale mielismy z Michalem ubaw uff troszke odetchnelam jeszce jestem w szoku.Pozdrawiam
 
BUNIA GRATULUJE!!!
TERAZ JUZ MASZ MNIEJ ZMARTWIEN ODKAD WIESZ,ZE DIDZIA JEST ZDROWA,A DO TEGO JEDNA KOBIETKE W DOMU WIECEJ,NIE WIEM CZY WYTRZYMAM DO KONCA NIE ZNAJAC PLCI?
BEATA Tobie rowniez gratuluje synka.
Dziewczeta glowki do gory.
 
reklama
Bunia ja też gratuluję dziewczynki :) no to nerwy teraz na bok :) szczęśliwa mamusia to i szczęśliwy dzidziuś :)
 
Do góry