reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

Agnieszko zycze Tobie dzidzi i mezowi udanego urlopu :) :) :) i niech dzidzia rosnie zdrowiutka.


Dziewczyny ja ide we wtorek juz sie nie moge doczekac tego usg zobaczymy co tam gin wypatrzy.
Jutro mnie jeszcze czeka wypicie glukozy fee, ale czego sie nie robi dla naszych dzieciaczkow
 
reklama
mnie tez bunia niedlugo czeka test na tolerancje glukozy ostatnio mialam lekko podwyzszony cukier ale lekarz powiedizal zeby sie jeszcze nie martwic :) ale ja dopiero po polowie wrzesnia pojde narazie kontroluje sobie cukier w przychodni i nie jest zly :) wiec mysle ze nie bedzie tak zle jest troszke powyzej normy ale pielegniarka mowi ze tyle to moze byc :) ale moze tylko tak mi mowi zebym sie nie martwila niewiem .
Ja jak mialam kiedys robiona krzywa cukrowa to do glukozy pozwolono mi wcisnac cytryne i bylo nawet nawet do wypicia .
sprobuj moze tobie tes pozwola :)
 
Dzieki za rade. Mi lekarz powiedzial ze jak na badaniu wyjdzie powyzej 140 to mam sie do niego natychmiast zglosiec, zobaczymy ale trzeba byc dobrej mysli.Buziaki
 
ja mam na czczo we krwi poziom glukozy 118 a norma jest podobno do 108:( i on mi sie caly czas utrzymuje a test na tolerancje mialam na czczo 117 a po dwoch godzinach 121
i to jest najsmieszniejsze ze czy wypije glukoze czy nie to mam okolo 118 :)
 
Dzioobek ja sie na tym nie znam w kazdym badz razie tak jak pisalam lekarz powiedzial ze jak bedzie ponizej 140 to dobrze powyzej zle, zobaczymy jutro sie dowiem
 
ale czytania po lilku dniach nieobecności!! ;) :)

Mija, śliczna fotka ślicznego chłopczyka :) Aż się wzruszyłam, tak fajnie ma usteczka ściśnięte... Ja w przyszłym tygodniu idę na USG 3D, mam nadzieję, że też uda mi się przyjrzeć mojej kruszynce :)
Dziewczyny, ja za to mam za niski poziom cukru i też źle, muszę słodzić napoje glukozą i miodem, ale cukier za nic się nie podnosi :( Gin mówi, że to może przez te moje wymioty- to się nawet nazywa "niepowściągliwe nudności ciężarnych" i chciał mnie przez nie znow do szpitala położyć. Na szczęście skończyło się na tym, że dwa razy w tygodniu chodzę na kroplówki, zeby się nie odwodnić przez wymioty i mam kontrole co 2 tyg. Mi tam niski cukier nie przeszkadza, czuję się ok, dzidzia też rośnie. Może ja jakaś dziwna jestem ;) Jutro idę na wizytę więc znowu zobaczę maleństwo bo usg mam co wizytę ze względu na łożysko przodujące.
pozdrawiam serdecznie!!!
 
kasia najwazniejsze zeby z dzidiza bylo wszsytko ok no i oczywiscie z toba bo przeciez mama tez musi byc zdrowa:)
Lekarz napewno wie co robi wiec tak trzymaj sluchaj sie lekarza i wszsytko bedzie OK:)
 
Dzioobek slodziutki ten Twoj Oskarek. Gratuluje Tobie i mezowi tak pieknego synusia, noi oczywiscie tej dzidzi przeslicznej ktora jest w brzusiu :).
Pozdrawiam mamusie i ich brzusie
 
w każdym wątku sie chwalę - będę miała synka, Huberta :laugh:
jestem pełna szczęścia, chociaz czekałam na dziewczynke to wiadomość o chłopaczku tak mnie ucieszyła :D :D :D :D :D :D
i waży 597g, a ja przytyłam 7 kg
 
reklama
Do góry