reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

reklama
Siemka wszystkim :). Mija jeśli można prosić o namiary tego gabinetu z 3d to ja bardzo poprosze, co prawda w poniedziałek mam usg ale zwykłe, a jak wróce z urlopiku to bym się skusiła na takie czarodziejskie :) Z góry piękne dzięki
 
Witaj agnieszka to jest strona tego USG 3D z Wawy .
Pozdrawiam ,widze ze jestes tu nowa napisz cos wiecej o sobie na kiedy masz termin i takie tam :)
pozdrawaimy
 
narobiłyście mi chętkę na takie usg, w poniedziałek mam normalne, ale już szukam u siebie 3D :laugh:
 
Czesc Dzioobek. Od czasu do czasu zaglądam tutaj i z zapartym tchem wyczytuje wszystkie mądrości hehe:). Termin mojego robaczka jest na 6 stycznia, a raczej robaczkowej bo lekarz stwierdził że to mała kobitka :D. W poniedziałek ide na wizyte kontrolną i usg - zobaczymy czy ta córcia to już na 100 % czy będzie psikus.Pozdrowionka dla wszystkich i jeszcze tych niedoszłych mamuś.
 
czyli jeden dzien przedemna :)
Jestem zakrecona dopieor teraz zauwazylam ze nie wkleilam adresu USG 3 D
Sorki Agnieszka poprawiam sie :)
http://ginekolog.com/
to jest strona tego USG co robila <ija z warszawy :)
jeszcze raz sorki:)
 
Agnieszka, ja też ma termin na 6 stycznia, a w poniedziałek dowiem się czy to córcia czy synuś :laugh:
 
reklama
W poniedziałek też mam usg i zobacze jak moja córcia znowu rozrabia hehe, chyba chce zostać małym piłkarzem :D Po wizycie u gina od razu wyjeżdżamy na urlopik więc odezwę się dopiero pod koniec września nad czym strasznie ubolewam bo uwielbiam tu zaglądać i wczytywać się w zagłostki, ale jutro jeszcze zajrze a potem to już miesiąc do nadrobienia. Gorące pozdrowionka dla wszystkich
 
Do góry