reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

Mam pyatnie do ciężarówek krakowianek czy mozecie mi polecic jakiegos fachowca z usg.. bo chciałabym pojsc na samo usg do kogos innego(bo ostatnia fota zrobiona przez mojego gina starsznie mnie rozłosciła..nic na niej nie widac :mad: )...no i niechce isc tak byle gdzie...moze macie jakies namiary??
 
reklama
Mada, pięknie ujęte zdjęcie, śliczna Dzidzia!!!  :)

Też robiłam 3d, ale u mojego synka było widać tylko jak rusza rączkami i nożkami,ale to wspaniałe uczucie. Dobrze, że nastały takie czasy, kiedy można już w brzuszku obserwować swoje maleństwo czy wszystko z nim w porzaądku.

Jak tu tak sobie czytam to faktycznie same dziewczynki się na sierpień szykuja. A chłopcy to rodzynki.

Pozdrawiam gorąco :)
 
Jutro odbieram płytke z nagranym usg mojej mróweczki, juz się nie moge doczekać ;D
A tak wogóle to juz mi się chce biec na nastepne usg, mogłabym to moje cudo oglądać 24/dobe :laugh:
 
Mada, to pewnie bedziesz teraz plytke odtwarzac codziennie i wpatrywac sie w Twoje malenstwo :)
Ja jutro popoludniu mam USG - juz nie moge sie doczekac! Mam tylko nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze...Bo ja to oczywiscie zawsze mam jakies 'schizy'...Zdam Wam dziewczynki kochane relacje co i jak jutro wieczorkiem! Trzymajcie kciuki! (ale to dopiero jutro :) )
 
Jeju, dziewczyny, spadam za chwile do Bielska na USG...denerwuje sie jak cholera! Trzymajta kcuki co bym tam po drodze na jakis zawal nie padal ;) No i za maluszka, zeby okazalo sie, ze wszystko w porzadeczku, bo ja to mam chyba cos z glowa ;)

Buziaczki
 
reklama
Do góry