reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

reklama
Maga, wielgachne gratulacje! Super, ze dziewuszka zdrowa. Mysmy plec tez trzymali w tajemnicy. Bawily me "zaklady", ze urodz dziewczynke a ja wiedzialam ze to chlopak jest...


Jejku istny babiniec w sierpniowkach;D! A ja nie wiem co bede miala, na usg musze jeszcze poczekac 2-3 tygodnie. Chociaz moj mezulek ma kolege, ktory robi usg i na pewno w swieta jak bedziemy u rodziny to nas zaciagnie na usg. Nie wytrzyma. Moj gin mowi zeby poczekac do zamkniecia 22tc. A u mnie dopiero poczatek 21.
 
Same sierpniowe kobitki! :)

Moj lekarz tez twierdzi, ze najlepiej poczekac do 23-24 tygodnia - wtedy jest juz wszystko rozwiniete, wiec jest wieksze prawdopodobienstwo okreslenia plci. Ja ide we wtorek 25-go, wiec bedzie to koniec 23 tygodnia.
 
A więc widac csałkiem dobrze albo tylko ja widze wszystko jak trzeba ;)to główka i rączka , smiejemy się że machała do staruszków w trakcie badania. ;)
Co do płci to Pani doktor powiedziała że na 3d w 22 tygodniu nie można się pomylić.A po za tym mówieła że mrówa tak się ułożyła że widać jak na dłoni a urosnąć też nic już nie urośnie bo ten etap rozwoju już się zakończył.
A więc mrówka okazała sie dziewczynką i jestem szczęsliwa bo pocicu na to liczyłam a jeszce bardziej bo ma wszystko zdrowiusieńkie, a bicie serduszka to chyba najbardziej nie samowity dzwięk jaki do tej pory słyszałam :)
 
Mada, sliczna foteczka! Wszystko wyraznie wida - glowke, raczke, paluszki...super! I ciesze sie, ze z Twoja Mroewczka wszystko w najlepszym porzadeczku!
 
reklama
Do góry