reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

A juz prawie jajo zniose bo dzis ide do gina na 18.30 i bedzie usg wiec zobacze dzidzie moze nawet sie dowiem jaka jest płeć..wtedy odrazu wam sie pochwale ;D...miłego dzionka!
 
reklama
Ojej, a mnie nie bylo, zeby cieszyc sie z Wami!!!

Dziewczyny GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chcialabym tylko powiedziec, ze tu przewaza babiniec, a tymczasem na innym forum, na ktorym tez jestem z sierpniowkami jest przewaga chlopakow :D
 
No więc byłam dziś w szpitalu na badaniach, zrobili mi też USG połówkowe :)
Dzidzia nadal lezy miednicowo :( Na dodatek tak śmisznie, że swoim przodem do moich wnętrzności (też sobie wybrała widoki ;)) Oczywiście znów się trzeba było natrudzić, żeby dokładnie obmierzyć dzidzię, ale pani doktor sie udało. Nawet tak podjechała głowicą, że przez moment udało się zobaczyć ciutkę twarzy, którą dzidzia skrzętnie za rączkami ukrywała. Za to widziałam jak zaciska i rozwiera piąstki :) Widziałam też bijące serduszko, nerki, pęcherz moczowy :) Twarzoczaszka prawidłowa. Wszystko jest w normie :) Znów "najstarsza" wiekiem jest kość udowa, bo wskazuje skończony 23 tc. Wymiar dwuciemieniowy główki 22 tc 3 d, obwód głowki 22 tc 3 d, brzuszek jest najmniejszy bo 21 tc 2d :) Waga całe 485 gram :D

a teraz najważniejsze 8) wszystkie znaki na USG wskazują, że to chłopczyk ;D mimo, że dziecko wstydliwe to pani dotor doszukała się jajeczek :) mam tylko nadzieję, że na następnym USG jajeczka nie przekształcą się w jajniki :p

byłby zatem jakiś chłopak do towarzystwa pięknych sierpniowych dam :)
 
Własnie wrociłam z usg ale niestety moja dziecko sie tak połozyło ze trudno było zobaczyc czy ma siusiaka czy nie, fikało nózkami i tyle , pozatym wszystko jest w porządku no moze tylko troszke jest małe ale zapewne jeszcze urosnie...no to pozdrawiam!
 
Ja również gratuluje wszystkim sierpniówkom, które już więdzą kogo nosza w brzuszku. A te które jeszcze nie wiedzą pewnie niedługo się dowiedzą.
Jaaga to się ciesz, że masz małe dzidzi - mniej bólu przy porodzie ;)
 
Dzięki :) Na razie podchodzę z dystansem do tej wiadomości. Dopóki na kolejnym USG płeć się nie potwierdzi nie będę wiwatować zbytnio, żeby sie potem ewentualnie nie rozczarować ;)
 
reklama
Do góry