reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG naszych malenstw

Normalnie do pracy nie zdąże!....Wiecie co jak zwykle nie mogłam słowa wypowiedzieć...ale Pani dr.za to dzis mówiła dużo...wszystko do serca aż do paluszków u stópki!..wszystko jest tak jak trzeba,pomijam wyniki badań..test potrójny i takie tam,ale to co widziałam to istny szok! dupcia..rączki,pięć paluszków,wszystko w normie ...waży prawie pół kg i jest straszny wiercipieta...a tak naprawde to straszna wiercipięta....To DZIEWCZYNKA!!!!..I JA widziałam "sisie"....wargule...nosek...bez zmian tak jak powinien...bo podobno już teraz płód wykazywałby różne anomalie jesli by były......U MNIE NIE MA ŻADNYCH ODCHYLEŃ...I zaczeło dość intensywnie się ruszać...tak jakbym czuła nuzie..no i wygina ciało smiało!!!! ;D słyszałam bicie serduszka....i widziałam....Chcę mi się żyć!!!!Odżywione...dotlenione...jeju....Pani dr.była nad wyraz miła....i tak jakby cieszyła się ze mną....Pozdrawiam
 
reklama
Frutisku, no to gratuluje coreczki!

Bardzo sie ciesze, ze wszystko w porzadku! Ze maluszek ta dobrze sie rozwija i ze juz nie jest az takim "maluszkiem" - w koncu pol kilo to juz cos :)

Jeszcze raz najszczersze gratulacje i oby tak dalej!!!!
 
no tak własnie myślałam, że Oliwka :D Frutisku najszczersze gratulacje :D Bardzo się cieszę, że córcia zdrowa :D To w sumie najważniejsze :D
 
Prawie same kobitki urodza sie w sierpniu! Jest w ogole wsrod nas jakas mamusia spodziewajaca sie na 100% synka?:)
 
Frutisku, ciesze sie z Toba! Lzy mi sie w oczach zakrecily... Gratuluje coreczki...

A ja chyba jednak czekam na chlopca...
 
reklama
;D Kocham Was dziewczyny....ale teraz to ja się kłądę i rączki na brzuszek i nadsłuchuję....sorry do jutra...Dziękuję że jesteście ze mną!!!a tak nie mogłam się doczekac tych słów...BOŻE DZIĘKUJE
 
Do góry