reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 39 782
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 22 273
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
reklama
Mi lekarz na prenatalnym w 20tc powiedział że dziecko wygląda na dziewczynę. Myślicie ze można brać to na 100% czy raczej nie? Ten lekarz praktycznie nic nie mówi i trudno się czegokolwiek od niego dowiedzieć.
 
Mi lekarz na prenatalnym w 20tc powiedział że dziecko wygląda na dziewczynę. Myślicie ze można brać to na 100% czy raczej nie? Ten lekarz praktycznie nic nie mówi i trudno się czegokolwiek od niego dowiedzieć.
 
Hej dziewczyny 😊 widzicie tu co się może kryć ? Moja lekarka niby stwierdziła że jeszcze za wcześnie ale akurat tak się dzidziuś ustawił że stwierdziła że może może to dziewczyna bo jest taka malutka kreseczka, ale żeby się nie nastawiać 😊
14 tydz 3 dni 😊
 

Załączniki

  • IMG_20211115_203440.jpg
    IMG_20211115_203440.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 148
A czy tu napewno kryje sie dziewczynka czy jest szansa ze z buleczki okaze sie ze to sa jajeczka a poprostu siusiaka nie widac? Lekarz w 14 tygodniu stwierdzil synka a 2 tygodnie pozniej 16 tydz na prywatnym usg 3d i u innego lekarza ze dziewczyna
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1313013067.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1313013067.jpeg
    87,1 KB · Wyświetleń: 119
  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--451202706.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image--451202706.jpeg
    71,9 KB · Wyświetleń: 133
  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1744876805.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_orca-image-1744876805.jpeg
    78,3 KB · Wyświetleń: 124
A czy tu napewno kryje sie dziewczynka czy jest szansa ze z buleczki okaze sie ze to sa jajeczka a poprostu siusiaka nie widac? Lekarz w 14 tygodniu stwierdzil synka a 2 tygodnie pozniej 16 tydz na prywatnym usg 3d i u innego lekarza ze dziewczyna
Bardziej skłaniałbym się przy drugim późniejszym USG, miałam podobna sytuacje. Na prenatalnych 12 tc 80% dziewczynka ( ale wiadomo na te badanie trzeba badać poprawkę) . Zaś moja pani doktór w 14 tc mówiła , że chłopczyk i pokazywała siusiaka, sama go widziałam . Miesiąc później w 18 tc okazało się , że jednak dziewczynka i siusiakiem była pępowina pewnie lub jakoś cień 🤷 w ostateczności wyszła dziewczynka 😅
 
Ja mam juz core chciałabym miec synka tymbardziej ze to napewno ostatnie dziecko myslicie ze z tej bulki moze sie okazazac jeszcze chlopiec dorosnie tam cos czy sie ukrylo? ludzic sie czy nie to usg bylo prywatne 3d/4d na suoper sprzęcie podobno ja sie nie znam ale cena tez mowila za siebie..
 
reklama
Bardziej skłaniałbym się przy drugim późniejszym USG, miałam podobna sytuacje. Na prenatalnych 12 tc 80% dziewczynka ( ale wiadomo na te badanie trzeba badać poprawkę) . Zaś moja pani doktór w 14 tc mówiła , że chłopczyk i pokazywała siusiaka, sama go widziałam . Miesiąc później w 18 tc okazało się , że jednak dziewczynka i siusiakiem była pępowina pewnie lub jakoś cień 🤷 w ostateczności wyszła dziewczynka 😅
Mam nadzieje ze u mnie cos dorosnie to juz 16 tydz wiec chyba bardziej pewne ni nie pewne :(
 
Do góry