reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 4D w Bielsku-Białej

Dziewczyny właśnie takich opinii mi trzeba było. :tak::tak::tak: Ja dziękuję bardzo ze w końcu coś pozytywnego przeczytałam:-):-)
 
reklama
Witam wsztystkie mamusie
ja jestem w 19 tyg. i od jakiegoś czasu juz czytam różne fora i bardzo dużo rozmawiam z kobietkami i niestety nawet lekarze którzy pracują pod szyndzielnią lub na Wyspiańskiego sami polecają Eskulap :-) więc ja się na 100% zdecydowałam już na tą klinikę :-)
 
nawet lekarze którzy pracują pod szyndzielnią lub na Wyspiańskiego sami polecają Eskulap :-)
Tez sie z tym spotkalam :tak: Moja ciotka jest kardiologiem na Wyspianskiego i pytalam jej przed porodem gdzie lepiej - czy u nich na swiezo wyremontowanej porodowce czy Esculap, polecila mi Esculapa :tak:
 
:-)
szczerze mówiąc jest to pierwsze forum na którym się spotkałam z tyloma pozytywnymi opiniami na temat wojewódzkiego bardzo miło ale nie przekonują mnie jednak
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanko chciałabym zrobić USG 4D powiedzcie mi proszę gdzie w bielsku lub okolicy można go dobrze zrobić bo wśród moich znajomych którzy robili panuje opinia żeby jednak w bielsku nie robić tylko jechać do katowic :confused: :baffled: bardzo prosze o opinie;-)
 
A do kogo chodzisz??? A co do ceny to w bielsku to 150-180 zł tylko to nie ma znaczenia tylko żeby było dobrze zrobione a nie 5 min dziekuję do widzenia następny proszę......:no: bo nie o to chodzi wiem że Pod Bukami właśnie tak jest i nie potrafią (albo nie chcą) wykryć wad serca :szok:
 
na usg 4d dużo osób chodzi do mojego gina do dr Balisia ale nie wiem ile za to bierze. ja nie robiłam i nie będę robić bo na każdej wizycie pokazuje mi moją małą w 3d ale z tego co wiem to dziewczyny są zadowolone a sprzęt ma najlepszy
 
Linabb, ja bylam na takim USG w Katowicach u dr Agaty Wloch - kapitalny lekarz, doskonaly fachowiec, specjalista diagnostyki prenatalnej i echa serca plodu :tak: Placilam 250zl, ale badanie trwalo ponad 40 min., kazdy narzad dokladnie obejrzala, a na karcie ktora od dr dostalam mialam prawie wypracowanie ;-) Wszystko dokladnie opisala :tak: Naprawde polecam, kilka moich koelzanek tez u niej bylo :tak:
A w BB w 17 tygodniu bylam u dr Balisia, ale to tylko dlatego, ze nie moglam doczekac sie informacji czy bedziemy miec coreczke czy synka i juz wtedy dr Balis stwierdzil, ze to na pewno cora :tak::-)
 
reklama
Ja chodzę do Dr Oziminy. Do zeszłego roku nie miała sprzętu ale w końcu zakupiła super maszynkę.:tak: Ja jestem z niej osobiście zadowolona choć wiem, że są różne opinie na jej temat.:rofl2: Ostatnie usg robiła 40 minut. Bo się uparła że zobaczymy wszystko co się tylko da. Dokładne pomiary i w ogóle wszystko super. :-)
Osobiście nie robiłam jeszcze 4D i pewnie nie zrobię. Mnie wystarczy 3D. Wiem, że mój synek dobrze się rozwija i nie potrzebuje nic więcej.;-)
 
Do góry