reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINY I GRATULACJE

reklama
pytia: cudownie czytac ze jestescie juz w domku i ze wszystrko juz w porzadku!! bardzo gratuluje synusia. qurczea a jeszcze niedawno pisalas ze w weekend bedziecie przymierzac fotelik do auta by sie za wczasu nauczyc... a tu prosze juz trenujecie "na zywo" :D
super, pozdrawiam serdecznie.
jestem pewna ze z czasem i ty i maluszek nauczycie sie wszystkiego i jedzonko i wszystko inne bedzie pestka! :)
 
Nam tez na Sr kazali walczyc o swoje- tylko ja taka sierota ze jak ktos na mnie krzyknie to ja jak pokorne ciele siedze cicho i nic....Moze przyporodowa adrenalina nagle cudownie mnie odmieni i jak lwica bede walczyla o swoje.. ;)
 
felqua pisze:
Nam tez na Sr kazali walczyc o swoje- tylko ja taka sierota ze jak ktos na mnie krzyknie to ja jak pokorne ciele siedze cicho i nic....Moze przyporodowa adrenalina nagle cudownie mnie odmieni i jak lwica bede walczyla o swoje.. ;)

Felqua, bierz męża ze sobą! Ja już nastawiłam odpowiednio swojego i jeśli podniosą głos, to... :police:
 
ja wczoraj pochwaliłam męża Pytii i powiedziałam Rafałowi, że musiał do porządku przywołać położne... Muszę na niego jakoś wpłynąć, chociaż wiem, że on o swoje i moje walczyc potrafi
 
Anik- tylko moj maz nie umie mowic po polsku....ale wegierski tez dobrze brzmi...zawsze to lepsze niz nic

Ja tez jestem bardzo ciekawa zdjec malego Jasia'!!!!!
 
sliczniusi!!
az sie lezka kreci w oczku!!
pytia a powiedz te przepowiadajace bole ktore powtarzaly sie co 15-10 min byly bolesne??
 
reklama

Podobne tematy

Do góry