reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

Kasiad super tort.
Dziś odkryłam w sklepie fajne ozdoby na tort:tak:,jak juz wymyślę,co chce,to kupię.
 
reklama
witam witam, tak masa któwkowa jest super ale najlepiej jest ja zrobic z utartym masłem i mozna dodać zmiekonych orzechów, jest naprawde bardzo dobra a jeżeli ktoś nie lubi słodkich mas to wystarczy pod masę posmarowac cienko powidłem sliwkowym alebo jakims innym niezbyt słodkim drzemem i naprawde torcik wychodzi super. Polecam:-)
 
Nie mam za wiele czasu, pokażę Wam tylko jak wyszedł mi tort. Trochę stracił fason, jak go położyłam na talerz z wgłębieniem, ale nie mam płaskiego tak dużego talerza. Nie wiem czy widać, ale koło ślimaczka są wbite 2 świeczki. Ponieważ Tomek kupił mi białe różyczki, zrobiłam czekoladowy krem na wierzchu dla kontrastu, ale nie wiem, czy wyszło tak ładnie, jak chciałam, jakiś taki ciemny ten tort...

Ale cudny ten tort:szok::tak: Pewnie tak samo super smakuje jak wygląda:tak: Masz zdolności Kasiad:tak:
 
reklama
Do góry