reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

a my jeszcze przed imprezką:)
fajnie kasiad ze imprezka sie udała i ze prezenty trafione, chociaz my tez mamy laptopa zosia sie nim raczej nie bawi,tak jak mowisz bedzie musial poczekac
 
reklama
dziewczyny potrzebuję bezstronnej opini czy fajnie czy coś zmienić. propozycje mile widziane. ujęłam wszystko co Szymek lubi i wszystkich gości.


W krótce moje urodzinki
więc zapraszam wszystkich Was.
Każdy w darze po dolarze
niech przyniesie dzisiaj mi.
To jest oczywiście żart.
Wolę bajek magi czar.
Kolorowe, obrazkowe do snu ukołyszą mnie.
Proszę również o aut wiele
moi drodzy przyjaciele.
Ja wam w zamian jak co roku
obiecałem mnóstwo soku.
Więc szykujcie, galantujcie się kochane
Babcie, Dziadki, Ciocie, Wujki.
Bierzcie w rękę podarunki.
Startujemy już w sobotę( 21.02.2009)o17:00
urodzinowym samolotem.
Bilet wstępu Kinder jajo
jakby bajek, autek mało!!!
 
dziewczyny potrzebuję bezstronnej opini czy fajnie czy coś zmienić. propozycje mile widziane. ujęłam wszystko co Szymek lubi i wszystkich gości.


W krótce moje urodzinki
więc zapraszam wszystkich Was.
Każdy w darze po dolarze
niech przyniesie dzisiaj mi.
To jest oczywiście żart.
Wolę bajek magi czar.
Kolorowe, obrazkowe do snu ukołyszą mnie.
Proszę również o aut wiele
moi drodzy przyjaciele.
Ja wam w zamian jak co roku
obiecałem mnóstwo soku.
Więc szykujcie, galantujcie się kochane
Babcie, Dziadki, Ciocie, Wujki.
Bierzcie w rękę podarunki.
Startujemy już w sobotę( 21.02.2009)o17:00
urodzinowym samolotem.
Bilet wstępu Kinder jajo
jakby bajek, autek mało!!!
Poetka z ciebie :tak::-D:rofl2: Jak dla mnie to spoko:tak:
 
nie macie słodzić :crazy::crazy::crazy::crazy: tylko pisać prawdę bo wiecie czasem jak się pisze samemu to nie widać jakiś głupich błędów i że coś się nie rymuje. bezstronny zawsze to zauważy bo czyta bez emocji.:tak:
 
reklama
no dobra to drukuję i w poniedziałek wysyłamy.niech mają czas na szukanie aut i bajek.Bo naprawdę mały czytelnik rośnie. mogę mu czytać pół dnia leży ogląda obrazki i słucha i ważne by było dużo obrazków.
ostarnio kupiłam dwie ksiązki z bajkami dość grube co druga strona to obrazek i już mamy przeczytane i chce inne a cwaniak wie że wyciągam stare to mówi: nie baja be
 
Do góry