reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

Jejku a ja mam już + 8kg, czyli 57kg przy wzroście 164cm. Trochę szybko przybieram na wadze, ale dzidziuś też szybko rośnie, a musi miec przecież dużo miejsca w moim brzuszku. Ważne żeby on zdrowiutko się rozwijał :)
 
reklama
ulagor86 nie dziw się, że przybrałaś tyle na wdze. Jesteś bardzo szczupła! Przed ciąża wazyłas 49 kg szok :) Teraz musisz nadrobić :)
Ja przed ciąza wazyłam 60 kg przy wzroscie 168. Teraz waze 66 :)
 
Habcia czy ja wiem czy taka szczuplutka i ładniutka? Może to dziwne ale wcale jakoś bardzo nie czuje się seksownie w czasie ciąży. Wręcz przeciwnie, czasami dziwnie się czuje jak wszyscy się na mnie patrzą na mieście. Ale to pewnie dlatego, że młodo wyglądam. Pewnie sobie myślą, że dziecko w ciąży :) Ale niech sobie myślą co chcą.
W brzuszku mam już 90cm, no ale to dlatego, że to on głównie rośnie :) Postaram się zrobic jakieś zdjątko, to ocenicie :)
Ty Habcia za to naprawde ślicznie wyglądasz z brzuszkiem, zresztą wszystkie jesteśmy piękne :)
 
megusek jak ty to zrobiłaś 2kg wow tez bym tak chciała a tu waga się rozkręca:) najważniejsze jednak że dzidzie rozwijają się prawidłowo nie ważne czy mamy 2-5-10 czy więcej na plus
 
reklama
Do góry