reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

megusek najważniejsze samopoczucie a z wagą czasami organizm czerpie sobie z zapasów i nie potrzebuje przybierać, a rozstępy teraz Ci się zrobiły czy masz po 1 dzidzi
 
reklama
teraz mam rozstępy, po Kubie miałam tylko na piersiach a teraz mam na tyłku i udach...kurde nie wiem jak ja się tego kiedyś pozbędę....
 
ja mam rozstępy na pośladkach i piersiach ale to pamiątka po bardzo szybkim wzroście, nawet dokładnie nie potrafię powiedzieć kiedy się pojawiły, póki co na brzuszku nie mam ale jak się pojawią to tez przeżyję... nawet zauważyłam że trochę spłyciły się te na piersiach czyzby kremiki przeciwko rozstępom podziałały...
 
moja koleżanka nie miała żadnych pojawiły się dopiero gdy gwałtownie schudła skóra się zbuntowała...więc pojawiają się kiedy chcą nie ma reguły ja jednak obsesyjnie smaruję się może da to rezultaty...zobaczymy jeszcze 111dni hahaah wg suwaczka:)
 
reklama
Do góry