reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

reklama
ja przytyłam od początku ciąży jakieś ok. 5 kilogramów :) pewnie dlatego,że nie specjalnie mnie ciągnie do słodkiego ;) bo przed ciążą to lubiłam mieć zawsze coś słodkiego w domu a teraz nawet nie kupuje :)
 
Paulusia dziękuję ale jak po wszystkich Świętych wstawię nowe zdjęci z brzuszkiem to chyba zmienisz zdanie:-D Ale i tak kocham ten brzuszek bo jest w nim Martynka
 
JA się tak cieszyłam, że mało przytyłam. A tu szok. Weszłam wczoraj na wagę i się zalamalam. Jestem juz 8 kg na plusie!
 
habcia nic się nie martw na ten tydzień ciąży to standart 8 kg, ja też ma tyle a wiem że więcej będzie zastanawiam się gdzie to się pomieści:)
 
do tej pory przetyłam 6 kg a za pare dni zaczyanm 7 miesiąc. brzuszek mam mały, także wszyscy sie dziwią, że wogóle w ciązy jestem. Lekarz mówi, że wszystko w porządku i że to taka moja cecha osobnicza:) Mam za to wrażenie, ze połowa tych kilogramów poszła w biust...
 
reklama
Dziewczyny czym wy sie przejmujecie!!!!!!!
Naprawde!!! Ja moge byc zalamana bo przytylam juz jakies 12 kg!!!! Co prawda zawsze bylam bardzo szczupla tak ze teraz nie jestem jakims wielorybkiem ale 12 kg juz widac!!! Co prawda mam mega wielki brzucholek i lekarz sie smieje ze urodze byka ale to mnie nie pociesza:(((( bo piersi mam megasne i pupa mi urosla!!!:(((((((
Ostatnio jak polozna zobaczyla ile waze( a okazalo sie ze przytylam 4 kg z ciągu jednego miesiąca) zaczela krzyczec na mnie:((( Kazala radykalnie ograniczyc jedzenie, i wiecej sie ruszac. Tylko ze jak codziennie wracam do domku musze przejsc 1km w jedna strone(wiec najczesciej są to 2 dziennie) a jak nie zjem to mnie od razu glowa boli bo maly ze mnie ciągnie.
I nie wiem co robic:((((
Mam nadzieje ze nie bedzie tak zle.
acha, rozstępow na szczescie nie mam:) odpukac:)
Pozdrawiam!
 
Do góry