reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
Dziewczyny jakie suple polecanie- interesują mnie tylko zestawy z aktywnym folianem. Do tej pory piłam aliness i prenacaps, a chciałam coś innego.
 
A ile bierzesz tego wiesiołka? Bo ja brałam przez 2 cykle po 1 kapsułce 1000mg i właściwie nie zauważyłam różnicy 🙄
Ja biorę w kapsułkach, 2 lub 3 razy dziennie. Ja jestem mega mokra już parę dni po okresie. Nawet mój narzeczony się śmiał żebym przestała to brać, bo on czuję tylko wilgoć 🤣🤣 zaraz zobaczę ile mam mg w jednej kapsułce
Może zależy od organizmu bądź firmy sama nie wiem ale u mnie super się sprawdza
 
A ile bierzesz tego wiesiołka? Bo ja brałam przez 2 cykle po 1 kapsułce 1000mg i właściwie nie zauważyłam różnicy 🙄
Ja biorę ten
1 kapsułka to stanowczo za mało. Spróbuj więcej przy kolejnym cyklu 🙂
 
reklama
A jak wyniki? Wyszło coś ?

No właśnie, z wynikiem wszystko w porządku? Miałaś pierwszy okres po zabiegu tylko przez 2 dni? Zazdroszczę! Ja mam 3 dzień i tragedia 🤦🏻‍♀️ Nie zapowiada się, żeby się skończył. Nie pamiętam kiedy miałam taki potop. Chyba w ubiegłym stuleciu 🤭
W środę jadę po odbiór wyniku, więc jeszcze nic nie wiem. 🫣
A wizytę u lekarza dopiero będę miała za ponad 2 tygodnie bo akurat wybrał się na urlop.
No trochę martwi mnie ten okres właśnie, bo strasznie delikatny był.. nigdy takiego nie miałam. 🤷
 
Do góry