reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umiejętności naszych pociech :)

reklama
Ja już obniżyłam bo zaczęła się bawić - najpierw wystawiała nogi, później próbowała wyłazić opierając się na ochraniaczu
 
My tu mamy dzieci i z grudnia i z samego początka i końca stycznia, więc róznica między pierwszym a ostatnim urodzonym to jakieś 1,5 miesiąca!!! więc wy sie dziewczyny tak nie martwcie, że jedne dzieci coś robią, a inne jeszcze nie - bo przy takich maluchach każdy tydzien ma znaczenie:) wiadomo, ze te szybciej rodzone mogą zacząć cos robić w czasie kiedy wasze nawet o tym nie myślą!

JoL: Zuźka zdolniacha mała. U nas tez jakas faza, że codziennie coś nowego, az się nacieszyć nie mogę!

Moja dziś pierwszy raz stanęła na czworaka na łóżku - normalnie na kolanach i na rękach i brzuch podniosła i tylkoo głowa jej na materacu została - tak jakby na czole się oparła - nie wiem co to za figura była, ale że machała tyłkiem przy tym, co by sie do przodu przesunąć to sie przestraszyłam, że sobie krzywde zrobi z tą głową i źle ją wykręci sobie. Czasme to nie wiem czy się cieszyć czy bać jak ona coś wymyśli!
 
Agagsm kombinatorkę masz :-D
Agniecha mój tylko namiętnie odwraca się z plecków na brzuch a odwrotnie tylko raz pół obrót był ale nie dał rady i wrócił na brzuch :sorry:;-)

Beti ja mam dość wysoko 1 poziom wiec ja nie obniżam jeszcze :no: ale wiem że są takie łóżeczka co mają dość wysoko ten poziom to może warto je obniżyć dzieciaczki tak szybko się rozwijają że jak nie teraz to za chwilkę musisz to zrobić a teraz przynajmniej będziesz spokojniejsza :tak:

Gratki dla wszystkich zdolniachów:tak:

U nas etap szczypania i zwalania wszystkiego na ziemię i strasznie łapie za obrus u babci :sorry:
 
A mój Krzyś przewrotki z plecków na brzunio i wczoraj z brzunka na plecki, no i od dwóch dni łapie stópki, pupka czasmi w górę, no i nowe dźwięki wydaje:)
 
reklama
a moje dziecie wydaje coraz to nowe dzwieki, namietnie pierdzi dziobkiem, wytyka jezora chichra sie w nieboglosy, gramoli sie na wszystie strony w lozeczku i na macie i dzis przewrocila sie na brzuszek i tak spala (na brzuszek juz od 2 tygodni sie przewracamy sami) i ulubione zdanie mojej Ali to : A bruuuuuruuuuuuuu :) masa sliny i smiechu...nadal bezzebni jestesmy.
 
Do góry