reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umiejętności naszych pociech :)

A Ania jak zwykle do tyłu.
Nie siada, nie pełza, nie raczkuje. Jedyne co to przemieszcza się leżąc na pleckach i się przesuwa. Obroty też już wychodzą sprawnie. Może w końcu nadgonimy ;-)

Wiem, że nie powinno się porównywać, ale starsza córa w tym wieku też już siedziała, raczkowała i ciągle mam wyrzuty, że może ja coś robię nie tak :-:)zawstydzona/y:
 
reklama
Black nie zamarttwiaj się ! każdy bobas jest inny - moja tez ani nie raczkuje, ani nie pełza, obraca sie tylko z plecków na brzuchola i spowrotem już nie umie - ja wiem co jest powodem - za duzo ja sadzałąm na lezaczku i się nie mogła rozwijac tak jak powinna bo to ograniczyło jej rucy - było na koc kłaść ! ale nie cofne czasu ale bede wiedziała jak postepowac przy drugim dziecku ! a Ty sie nie mart i nasze małe jeszcze bedą soe turlać i szorować po podłodze :-)
 
jejku dziewczyny czy Was pogrzało???? jakie stanie w wieku 5 m??????
jeżeli stanie samo to ok chociaż też bym starała się hamować to, ale przy meblach już, nie róbcie im tego :-(

im dłużej tym lepiej nawet z siedzeniem!!!!!!!
 
Alanek wczoraj lezał na poduszce(na podłodze kołdre miałam rozłożona)a obok stał leżaczek(czasami lubi siedzieć przed nim i bawić się tymi zapięciami aby dziecko nie wypadło z lezaczka)i teraz Alanke leżał sobie i patrze a Alanuś chwyta leżaczka się i siub do góry sam usiadł:-)i zrbił tak z 3 razy bo poleciał do tyłu(jeszcze zdarza mu się polegnąć hihi i dlatego mam z tyłu niekeidy te poduszeczki że jakby co to na nie poleci)i nie dał za wygrana chwytał się i siub siedzi:-D

Powiem ze Alanek szybko zaczął mi siedzieć bo Dominiś hmm początku w 7 miesiacu a 8 dopiero tak mi zaczynał siedzieć jak teraz Alanek gdzie w 6 miesiacu zaczął siedziec:tak:ale coś tak czułam ze szybciej będzie mi siedział bo jak pisałam wam wcześniej ze Alanek jak miał te 3 miesiace to jak leżał na moim brzuchu tak wiecie o co kaman i on zawsze mi do góry nieźle się podnosił tam kiedyś wam mówiłam ze tak robi i teram mam tego efekty:-)
 
A Ania jak zwykle do tyłu.
Nie siada, nie pełza, nie raczkuje. Jedyne co to przemieszcza się leżąc na pleckach i się przesuwa. Obroty też już wychodzą sprawnie. Może w końcu nadgonimy ;-)

Wiem, że nie powinno się porównywać, ale starsza córa w tym wieku też już siedziała, raczkowała i ciągle mam wyrzuty, że może ja coś robię nie tak :-:)zawstydzona/y:

Mój też leń patentowany, jaak kłade na brzuch to szybciej wraca na plecy niż ja go poloże, a jak sadzam to sie sklada w pol
 
Gratuluje wszystkim zmotoryzowanym. ;-) U nas tez zaczelo sie pelzanie. Nie takie noworodkowe, a takie przed raczkowaniem. Tak to w kazdym razie wyglada. Podciaga sobie raz jedna raz druga noge i probuje sie odpychac. Obroty w koncu w obie strony - juz myslalam, ze nigdy nie bedzie sie na brzuch obracac.
 
Macy no co ty - przeciez prędzej czy później wszystkie zaczną siadać, raczkować, chodzić - tylko jedne szybciej inne później;))
Brawo dla Agatki!!
(PS. Zmałpowałam po tobie to jeżdżenie w wózku i Misia też na brzuchu jeżdzi i świat ogląda - jest przeszcześliwa, tylko ludzie na nas dziwnie patrzą co my za kombinacje w wózku mamy heheh)
 
Właśnie na zdj tak patrze a Agatka na brzuszku i fajne to jest ps.na początku myślałam że Agatka nie chce leżeć na pleckach i dlatego tak ... :-)

A i Alanek wyszukał sobie super zabawe jak leże ktoś obok niego czy na opka no ogólnie jak ma dostęp do włosów:-puwielbiaaa ciągnąć za włosy i się chichra z tego :-D:rofl2:
 
reklama
Do góry