reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umiejętności naszych pociech :)

Brawa dla dzieciaczków !

mój właśnie znowu się rozebrał bo w pampersie samym leżał i zaraz z gołym tyłkiem spiernicza ...
 
reklama
Patrysia z tym ciągnięciem włosów to u mnie tez masakra - mała chwyta i ciągnie krzycząc ałłłłłłłł - no bo ja tak zawsze się drę tak i się nauczyła i chyba myśli, ze włosy to są ał:-D
Macy: no podoba się niesłychanie - wsadzam do wózka a ona w sekundę na brzuchu i czeka na wyjazd z domu;-)
Gosia: też nieźle - cwaniak mały wie co dobre - co sie będzie kisił w pampersie :tak:
 
my umiemy juz
rozmawiac
bawic sie wswoimi raczkami
obracac sie z pleckow na brzuszekk i odwrotnie
czarami popelzac ale przewaznie to sie kreci w kolko
piszczec plakac na zawolanie
bawic sie zabawkami ale tylko na 5 minut i sie nudzi
i uwielbia ogladac bajeczki:)
 
Patrysia z tym ciągnięciem włosów to u mnie tez masakra - mała chwyta i ciągnie krzycząc ałłłłłłłł - no bo ja tak zawsze się drę tak i się nauczyła i chyba myśli, ze włosy to są ał:-D
u nas też ciągnięcie za włosy to normalka i szczypanie szczypanie i szczypanie !

my umiemy juz
rozmawiac
bawic sie wswoimi raczkami
obracac sie z pleckow na brzuszekk i odwrotnie
czarami popelzac ale przewaznie to sie kreci w kolko
piszczec plakac na zawolanie
bawic sie zabawkami ale tylko na 5 minut i sie nudzi
i uwielbia ogladac bajeczki:)
brawo dla małej :tak:ale nagana za ostatnie zdanie ! troszkę za wcześnie na bajki szkoda wzroku dziecka może lepiej kupić coś małej z ruchomymi elementami obrazkami grające itd żeby sobie patrzyła :tak:
 
a co za mal jeszcze na ogladanie bajeczki to lepiej bajki obrazkowe jej kupic??

a z tym szarpaniem za wlosy to my tez tak robimy tylko ze dorotka szarpie mamy wlosy i sie cieszy a i tez uwielbia wszsytkich szczypac mala szczypawicka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Grtulacje dla wszytskich maluszków.

A u nas pełzanie już jest opanowane do perfekcji. Tomek potrafi błyskawicznie przemieścić się z jednego końca pokoju na drugi. I przymierza się do raczkowania. Staje na czworaka i się kiwa.
Siedzi też już dosyć ładnie, chociaż teraz uznał, że siedzenie jest nudne - lepiej się czołgać.
Umie też zakomunikować, że chce mu się pić wyciągając rączki do butelki i otwierając buźkę w taki "dziubek".
 
A u nas Agatka stwierdziła, ze szybciej jest się przeturlać z jednego konca na drugi... nie chce się jej pełzac:-( Turla sie przez cały pokój brzuch - plecy, itd... w tempie błyskawicznym, ale mam nadzieje, ze pełzanie też jeszcze polubi;-)
 
to gratulacjie bystrego masz synka
dziewczyny mam pytanko bo moja mala nauczyla sie jakis czas temu wymuszac kaszel i teraz czasem rano tak kasxzle i nie wiem jak rozpoznac czy to jest kaszel czty wymusza mialyscie taki problem:-(
 
reklama
i tez teraz odwidzialo jej sie lezenie na brzuszku polozy piec minut i placze by chciala tylko a rekach byc noszona zamiast coraz wiecej sie sama zabawiac to jest wlasnie na odwrot nie wiem dlaczego tylko by chciala byc na rekach i sie tulic
 
Do góry