reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

reklama
kurcze... takie piekne ciotka syla statystyki powklejala, ze sie niczego doczytac nie mozna... ::)
 

hihi no i slowo sie rzeklo....Teddy wyslala mi smska, odpisalam jej ze bede ale przyszlam tu jeszcze potwierdzic......BEDE NA MUR BETON :)
 
Doxa, jak jedziesz Górczewską od strony Centrum w stronę Woli to skręcasz na światłach w prawo, i jedziesz taka drogą prowadzącą do WP za WP. Nie wjeżdżasz na górę tylko skręcasz pod dach, pierwsze wejście w budynku od strony, od której nadjechałaś to właśnie to obok smyka.
Gdybyś jednak pojechała drogą przed WP to po prostu objeżdżasz WP i skręcasz pod dach. Ale ponieważ tam sa dwa parkingi pod dachem to lepiej tą pierwszą drogą.
 

a poweidzcie mi jakie autobusy poza 171 jezdza z pl.bankowego do wola parku??? bo za cholere nie wiem, aha no i oczywiscie niskopodlogowe
 
reklama
Do góry