reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

umawianki...

Shady przepraszam ;) Jak chcesz to kosiarką też możesz :laugh:


Moja obecność stoi pod znakiem zapytania :( gardło mnie boli i katarek ... a już było lepiej!! Zobaczymy jak to będzie wyglądać jutro rano!
 
reklama

ooo to w takim razie ja pojade tym wczesniejszym, i razem poczekamy na reszte babinca...co Ty na to?
 
Doxa, Ty mnie nie wkurzaj... smarknij raz, a dobrze i tyle...


Shady, dla mnie bomba....
 
Teddy sama się wkurzam :( ale tu chodzi o Wasze dzieciaczki!!!

Poza tym, zaraz idę się wygrzać w łóżeczku, to może mi przejdzie ;) Tylko dopiję mleczko z miodem!
 

Teddy to jestesmy umowione.....a teraz spadam spac, bo mlody dal mi dzis do wiwatu i jestem skonana....do juterka papap
 
Jejku Teddy Na 9.40 to chyba ciężko było by mi sie wyrobić :-[
A tak poza tym to boje sie ze mala mi narobi krzyku w autobusie albo w WP (przy ubieraniu to pewne na 100%) no i żeby pogoda była inna.
144 jeździ ode mnie wiec jak bedzie cieplej to chetnie sie wybiore do WP. No i moze Natalka jak bedzie starsza to nie bedzie tak histeryzować przy ubieraniu.

Kobietki. Ja na dobrą sprawe nie wiem czy jest jakies fajne miejsce na Tarchominie na spotkanie. Pisałam o Wodniku Szuwarku ;D ale to na lato. Z kolei Cukiernia w Galerii pod Debami nie jest chyba zbyt duza zeby przetrzymać taki nalot. ;D Ale spóbować miożna ;)
Moze Małgosia cos zna...
 
wiesz, ja sie o swoje dziecko nie martwie, bo najwyzej sobie buzi nie dacie... ;)

ale powaznie... to przeciez za kazdym razem gdy idzie sie z dzieckiem do sklepu czy gdziekolwiek indziej to jest ryzyko spotkania kogos chorego... tego sie nie uniknie... wiec nie przesadzaj...
moze tylko jesli obawiasz sie, ze bardziej Cie rozlozy i przez wzglad na Olika... to rozumiem...
 
Oj Luszka, Luszka ale się migasz ;)

Teddy jaki wzgląd na Olika, on zdrowiutki jak ryba, a kontakt ze mną ma niezależnie czy będziemy w domu czy w WP :laugh:
Oki Jutro dam znać! Tylko żebyście mi potem nie kazały siedzieć przy osobnym stoliku ;) :laugh:
 
Luszka, to nastepny dojazd macie o 10... ale potem 190 juz nie jest niskopodlogowy, ale gdybyscie byly we dwie, to poradzilybyscie sobie z wejsciem...

a o placzaca Natale sie nie martw... jak bylysmy w Arkadii to nam sie troje dzieci na raz rozbeczalo... i jeszcze okrazylysmy w tymi wydrzyckimi niewinnego czlowieka... ;)


Doxa nie martw sie... najwyzej kichac bedziesz chodzila w sina dal... ;)
 
reklama
Do góry