reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubiony kosmetyk

reklama
Ja właśnie z Ziaji uwielbiam mydło w płynie kakaowe i tez kakaowe masło do ciała :tak:

Eveline mam kredkę do oczu i po 5 mniutach od narysowania kreski juz jej nie ma :no:
Za to bardzo fajna jest kredka z Avonu
 
W mojej kosmetyczne słusznych rozmiarów nie może zabraknąć: żelu pod prysznic Nivea z oliwką, masła do ciała, peelingu cukrowego Daxa, szamponu i odzywki nabłyszczających Welli oraz jedwabiu do włosów. Całym sercem kocham też krem do buzi Normaderm (znalazłam go w bardzo dobrej cenie VICHY, Kosmetyki - Apteka internetowa | am24.pl )
Z kosmetyków kolorowych uwielbiam róż Bourjois i tani tusz do rzęs Eveline w złotym opakowaniu.
 
Mleczko do ciala Dove i tusz do rzes Loreal telescopic explosion :tak:

I puder sypki matujacy ​Yves Rocher
 
clarena -tonik ,żel
mary kay-podkład i cienie itp.:-)
ostatnio kupiłam Eucerin żel oczyszczający i baaaardzo polecam ;-)
a balsam do ciała tylko Nivea:-)
 
Ja koniecznie muszę mieć balsam i szampon z Dove ( uwielbiam ich zapachy) , do balsamu dodaje wodę skoncentrowaną a morza martwego (naturalny kosmetyk na cellulit ) a do twarzy stosuję ostatnio kosmetyków mineralnych z Annabelle Minerals a dokładniej podkładu matującego do mojej tłustej cery bo świetnie i na długo matuje no i jest antybakteryjny do tego róż z tej samej serii , tez mineralny
 
reklama
Ja bardzo lubię kosmetyki z AA :D kremy, mleczka do demakijażu. A z kosmetyków pod prysznic ostatnio staram się wybierać naturalne, lepiej z jakiimiś ziołami lub miodem, niż super innowacyjne-że-aż-niewiadomo-co-tam-jest.
 
Do góry