reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ułożenie pośladkowe/główką do dołu

Ja tez poznaję po kopniakach, jak walnie z kopyta to czasami nie wiem co się dzieje ;D.Poza tym jak ginka sprawdzała ostatnio echo serduszka to biło po lewej stronie, a kopniaki czuję po prawej czyli wszystko się zgadza, chociaz jakis czas temu było odwrotnie. Ginka przykładała tą końcówkę do brzucha a tam nic tylko szumy, w czasie których ja czułam kopniaki, wystarczyło tylko przesunąć w drugą stronę i serduszko od razu się znalazło ;D
 
reklama
Ja ostatnio jak byłam na wizycie to malutki był skierowany główką w dół ale jakoś dziwenie ułożony bo nie pionowo tylko główka w dół a plecka i nóżki w prawy bok. Następną wizytę mam 11 sierpnia to spytam czy jest prawidłowo ułożony.
 
baska pisze:
Ja ostatnio jak byłam na wizycie to malutki był skierowany główką w dół ale jakoś dziwenie ułożony bo nie pionowo tylko główka w dół a plecka i nóżki w prawy bok.

bo dziecko zazwyczaj układa się na jednym z boków jak już leży główką do dołu, tak na literkę C. mój też zaległ na prawicy :)
 
Leyna- dzięki!!! Jestem w takim razie spokojniejsza :laugh: Także jak malutki kopie to czuję ze jego nóżki są w prawym boku.
 
A właściwie, to dziecko na ile tygodni przed porodem powinno być już na dobre ułożone główką w dół??? :)
 
Mój "mały " Igor ułożył się na lewym moim boku i kopie mnie po prawej stronie niemiłosiernie.Wczoraj byłam na usg i jego waga mnie trochę przeraziła - 3 kg !!! Wymiary jego są na 35-36 tydzień ciąży a ja jestem podobno w 33 tygodniu ::) Oby urodził się wcześniej niż termin pokazuje
 
A ja jutro o 10tej ide na usg, potem jedziemy do tesciow i moze na zakupy! A juz nie moge sie doczekac aby zobaczyc moje malenstwo i jestem niecierpliwa bo nareszcie bede wiedziec, jak ulozone jest moje malenstwo!!!
 
reklama
Adasiu,ale to nie oznacza,ze Igorek dalej bedzie tak rosl... Znam takie przypadki "przerosnietej" dzidzi w czasie ciazy,ktora pozniej albo schudla ;) albo poprostu przestala tak gwaltownie przybierac na wadze w brzusiu mamusi. :) Wiec bez obaw! :)
 
Do góry