reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uciazliwe objawy

Pycia trzymam kciuki oby spadło ci to ciśnienie. Daj znać później jak zmierzysz..

Co za jakieś feralne dni ostatnio nastały dla czerwcówek.. :baffled:
 
reklama
Ja gorsza nie jestem ;) kibelek to nocny rytual ....a do tego to mam problemy z oddychaniem,szczegolnie jak zjem,nawet troszke,tak wiec straram sie nie jes na wieczor za wiele,ale co zrobic jak ssie..
Spie juz na trzech poduszkach ,prawie siedzac,okna pootwierane a i tak mi sie zipie ...
Tez tak macie???
 
Ja też biegam w nocy do kibelka milion razy :tak:
mam takie uczucie jakby pęcherz był pełniutki a tam niespodzianka ledwie kilka kropelek i tak za każdym razem.
Mała mi uciska na pęcherz :tak:
 
Pyciu trzymam kciuki oby cisnienie spadło.
Wiecie co ja to mam szczęście jakieś bo ani zgagi (odpukać), a do kibelka w nocy to tylko raz idę. Ale kto wie może mnie jeszcze te objawy dopadną, oby nie.
 
ja już pisałam że się nie zdziwię kiedy pewnego dnia mi ogon i rogi wyrosną... :laugh2:


Szopka, wiem że to tekst sprzed tygodnia - dopiero teraz udaje mi się nadgonić ten wątek. Uśmiałam się do łez :laugh2: :-D :laugh2: :rofl2:

P.S. Ten wielki nos uszy i ręce to zmaleją po porodzie czy dopiero po operacji plastycznej? :szok:

A co do dobijania do mety - mam nadzieję że przynajmniej jeszcze miesiąc wytrwamy :tak:
 
reklama
u mnie z cisnieniem dalej bez zmian az boje sie jutra jak z rana bedzie takie samo to chyba sobie poleze w szpitalu :-(
 
Do góry