reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uciazliwe objawy

reklama
Olla boli mnie w każdej pozycji, jak trochę pochodziłam po domu to mniej..
też mam lekkie skrzywienie kręgosłupa, myślicie że to od tego?:baffled:
 
Szopka jak byłam ostatnio u gina to mówiłam mu o moich bólach z przodu w okolicy spojenia łonowego (boli mnie na maxa jak wstaję z siedzenia albo leżenia i jak leżąc przerzucam się z boku na bok)- mówił, że to normalne w ciązy i mam się nie martwić.
Powiedział, że też mogę mieć bóle w dole kręgosłupa (nazwał to bólami krzyżowymi) - więc się nie martw - pewnie to właśnie to.:tak:
 
Szopka
było mówić o ogonku? :-D

Mnie na szczęście nie boli, ale miałam już wcześniej takie bóle jak dużo siedziałam.
 
u mnie kosci wszelkiego rodzaju jeszcze nie daja o sobie znac i nawet zgaga odpuscila nie calkiem ale juz nie jest taka dokuczliwa... no i myslalam czy wole mdlosci z poczatku ciazy czy zgage i chyba zgage da sie przezyc latwiej hmmmm
 
Luka do tego że boli spojenie łonowe już się przyzwyczaiłam i przestałam zwracać uwagę.
A co do bólu "ogonka" to już przeszedł zupełnie a skoro nie siedzę długo to wydedukowałam sobie inną przyczynę: ostatnio jak chcę spać na plecach biorę sobie poduszkę i podkładam pod jeden z pośladków, a poduszka ma dwa ogromne guziki i tak sobie wymyśliłam że pewnie nieszczęśliwie guzik trafił na ogonek i go pouciskał i stąd ten ból :-D
 
a wiec wczoraj lekarz mnie polozyl w szpitalu a dzisiaj mnie wypuscili bo cisnienie spadlo ale jak znowu podskoczy to mam isc do szpitala
 
Pycia nie daj się ciśnieniu i nie wracaj do szpitala przed porodem. Ja na szczęście mam ciśnienie w porządku, mniej więcej 110/75. czasem jest niższe, ale podnieść zawsze można.
 
reklama
Do góry