reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uciazliwe objawy

reklama
ja też nie mam :-) a jak tam kobitki z rozstępami? u mnie narazie odpukać cisza, mam nadzieję ze nie przed burzą ;-)
 
U mnie krecha ledwo ledwo zarysowana. Też się zastanawiałam kiedy ona sie pojawia...

Co do rozstępów - jeszcze nie czas - pojawiają się w 9 m-cu albo o porodzie. Oczywiście teraz już też można się załapać - na jakiś pierwszy rzut :baffled:
 
ja jeszcze nie mam i szczerze nie pamietam kiedy dokladnie wyszla mi w pierwszej ciazy hmmm. a znikala ok 2-3 miesiace (byla raczej blada brazowa nie ciemna)
solarium tez zaliczylam jakies 4-5 miesiecy po porodzie to juz jej nie bylo a nawet nie wpadlam na to ze to moze nie zniknac hmm
teraz tu w Au robia afere w tv ze nie tylko slonce szkodzi skorze ale solarium tez i ze nie radzi sie chodzic na solarium tylko na spray tan - to spryskiwanie hmmm nie wiem bo ja lubie byc cala opalona a tam jednak ktos pryska a za to zbyt wstydliwa jestem buuuuu
 
to spray sun to z tego co słyszałam to wchodzisz do jakiejs kabiny i chyba automatycznie cie opryskuje i mozesz całe ciało albo np tylko na nogi albo górę ;) ja tam nie korzystam z takich wynalazków, na solarium tez byłam może z 5 razy w zyciu :) Kreseczki na brzusiu jak na razie nie widac u mnie za to rozstępy zaczęły mi się robic na cycusiu :( ale dziwi mnie ze tylko na jednym.
 
Dziewczynki
boli mnie bardzo w miednicy jakas kość obok stawu biodrowego. I nie wiem co to jest a ruszać się nie mogę :-( :sick:
 
Efilo a czy masz to tylko przy chodzeniu?, bo ja tak .Jezeli tak to miednica sie rozszeza tak mi ostatnio powiedzial gin i powiedzial ze moze bolec jeszcze bardziej ale po porodzie ma przejsc
 
Pycia
przy chodzeniu i wstawaniu.
Jak się zasiedzę to kilka pierwszych kroków to koszmar. Najbardziej mnie boli jakaś kość TAM. Siedzę na niej jak się pochylę lekko do przodu, a nie jest to noga. Lepiej tego opisać nie umiem. No i nie jest to spojenie łonowe bo ono jest za bardzo z przodu w stosunku do tego co czuję. A mnie boli niżej. :-(
 
reklama
Z tego co piszesz to masz to samo co ja a moj gin mi powiedzial ze to nic niepokojacego, poprostu trzeba ograniczyc ruch zeby nie bolalo ale jak bedziesz u gina to zapytaj :-(
 
Do góry