reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uciazliwe objawy

reklama
Co do cery to mam fantazje z dzagudem :-D

Skórę mam tak suchą ze na noc muszę stosować krem półtłusty.
A od pierwszego tygodnia pojawiają mi się zwłaszcza na linii żuchwy czerwone zapalne kropy. Brrrr... W dodatku bolą.
Na szczęście od kiedy skorę mam suchą jak pieprz (czyli gdzies tak od dwóch tygodni) przestały sie pojawiać.
Za to na policzkach pod oczami zaczynają mi się pojawiać... nie jestem pewna czy to się tak nazywa... kaszaki? (Bleeeee) Takie białe twarde kulki głęboko pod skórą - do usunięcia tylko u kosmetyczki bo trzeba rozwalać skórę. :wściekła/y: Standardowy przejaw bardzo suchej skóry, więc pewnie się z tym spotkacie. Choć nie życzę oczywiście.
 
Efilo, jak ja marzę o suchej skórze! W życiu nie miałam, całe życie jestem tak tłusta i świecąca że lampy przy mnie gasną. Ale to co teraz się dzieje to przekracza wszelkie dopuszczalne normy! Kiedy to się skończy!!!
 
Powiem Wam, że jak czytam o zbawiennym działaniu hormonów na kobietę w ciąży typu gładka jedwabista cera, gęste błyszczące włosy i inne tego typu pierdy to mnie szlag trafia. Skąd oni ten stek bzdur wytrzasnęli? Skóre mam raczej jak papirus a nie jak jedwab, a włosów nie mam już połowy :wściekła/y:
 
A u mnie włosy i paznikcie ok. Tylko faktycznie cera fuujjjj jakbym 15 lat miała. Może się polepszy na początku drugiego trymestru....
 
Boże dzięki Ci, nie jestem sama!:tak: Co do włosów, to tak jak cera - tłuste się robią 5 minut po umyciu.
 
Powiem Wam, że jak czytam o zbawiennym działaniu hormonów na kobietę w ciąży typu gładka jedwabista cera, gęste błyszczące włosy i inne tego typu pierdy to mnie szlag trafia. Skąd oni ten stek bzdur wytrzasnęli? Skóre mam raczej jak papirus a nie jak jedwab, a włosów nie mam już połowy :wściekła/y:
Do tego dodałabym jeszcze obiegową opinię "kobieta w ciąży jest pełna enrgii". Buehehehe - chyba jakiś podstarzały kawaler-samotnik takie rzeczy wymyśla... :confused2:
 
reklama
Esia, masz rację. Byłam u mojego promotora w celu przesunięcia terminu napisania pracy magisterskiej:zawstydzona/y:. No i oczywiście jako jeden z powodów podałam ciąże, a ten dziad mi na to że najlepsze prace u niego i najszybciej pisały właśnie kobiety w ciąży. No chyba te tuż przed rozwiązaniem, bo wtedy faktycznie już im się trochę spieszy, he, he. Miałam ochotę go palnąć w to głupie ryło.
 
Do góry