reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U pediatry

Zdrowiejcie nam szybciutko dzieciaczki styczniaczki. Wiosna za pasem, trzeba nosek z domku wyściubić wreszcie. Smutne te wszystkie złośliwe choróbska. I jeszcze jak się tak ciągną.

Moniu o tak, u mnie też odczuwalne przesilenie. od tygodnia jestem nie do życia.
 
reklama
Oj, byle do wiosny. Licze na to, ze jak sie pogoda ustabilizuje to bedzie lepiej.

Szkoda, ze zimy nie bylo takiej prawdziwej, to ta cala zaraze by wymrozilo, a tak lataja te cholerne wirusy i czepiaja sie naszych dzieciaczkow. :wściekła/y:

Zdrowka Maluszki
 
Dużo zdrówka dla wszystkich chorowitków! Całe szczęście, że już niedługo wiosna!

U nas na szczęscie ok. Jak chodiz o Zuzkę. Ja czuje się jako-tako.
Natomiast zauważyłam, ze Zuza się bardzo poci ostatnio. Niby mamy ciepło w domu, ona lata w rajtkach i body z długim rekawem. Czesto wietrze, zeby była cyrkulacja powietrza, a ona chwile i jest cała mokra. Myslicie ze ten długi rekaw w domu to za ciepło?
Bo sama juz nie wiem co o tym myslec.
 
Abejka Emi też się poci. Chodzi po domu ubrana też w body z długim i rajtki, w domu mamy 19-20,5 a ona nieraz mokra, nawet włoski. Sama nie wiem. :confused:
 
Ja Robertowi ubieram body na ramiaczkach i koszulke z krotkim rekawkiem, a na nozki skarpetki z ABS-em i cienkie spodnie, bo w rajstopach to czasami az mial cale stopki mokre. :baffled:
 
reklama
Hmm, Hania się nie poci, chodzi w rajstopkach, body na krótki i bluzeczka na długi lub samo body na długi, czasem tylko ma spocone stópki, ale to pewnie dlatego, że biega po całym domu z prędkością światła:-D:-D:-D:-D.
 
Do góry