reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U pediatry

reklama
witam kochane cioteczki
u nas po zapaleniu jamy ustnej juz prawie nie ma sladu:tak:,
okropne to bylo,Laura nie chciala nic jesc i pic,slinila sie na potege,wargi i caly srodek buzi byl strasznie czerwony,naszczescie leki dzialaja i jest juz ok!!
za to mamy grype:-(od wczoraj-w nocy Laura dostala 40stopniowej goraczki,caly dzien tez ma temperature:-(na szczescie juz troche sie udalo ja nam zbic.....ja juz tesknie za przespaniem choc polowy nocy-jestem zmeczona buuuuu:-:)-:)-(
 
Fogia ... cieszę się, że z Fifciem już lepiej :tak:.

Elma ... Nadusi dużo zdrówka, żeby ten katarek poszedł sobie precz :tak:

Majuś ... ale Wam współczuję :-:)-(, bidulka z tej naszej Lauruni :-:)-( ... kurde .... mogłyby się te wszystkie choróbska wreszcie od niej odczepić :wściekła/y::wściekła/y:

... no i wiem jak się czujesz ... bo ja przerabiam to teraz z Matim ... coprawda gorączki już nie ma ... ale zachowuje się gorzej niż wtedy jak ją miał :-(. Kaszle strasznie, ciągle się poci i o wszysko tak ryczy, że szok ... ja muszę być ciągle w zasięgu jego wzroku ... normalnie masakra ... nie wspomnę o nocach :zawstydzona/y: ... zastanawiamy się co go tak boli, że nagle zaczyna tak strasznie płakać ... może to jeszcze ten brzuszek od biegunki już sama nie wiem ...
Boshhh ... niech te nasze wszystkie dzieci będą w końcu zdrowe!!!
 
:-:)zawstydzona/y::no:
Aż przykro czytać takie wiadomości. Dużo zdrówka dla wszystkich chorowitek. Jeszcze troszkę, dajcie rade, zaraz przyjdzie wiosna;-)
 
Tikus nic nam nie zostaje jak tylko miec duzo cierpliwosci:-(
trzymaj sie kochana i ucaluj Mateuszka ode mnie:elvis:,mysle ,ze jeszcze wyrabia mu cos w brzuszku,Laura miala jeszcze potem caly tydzien biegunke i zly humor,wiec Mati napewno tez ma jeszcze bruszek niespokojny,stad ten zly nastroj i placz,w dodatku moze jeszcze ida mu zeby do tego,z tymi dziecmi to tak juz jest,jedno sie konczy to drugie sie zaczyna:wściekła/y::wściekła/y:-wstretne chorobska:angry::wściekła/y::angry::wściekła/y:
 
reklama
Biedne te dzieciaczki, choróbska nie chcą im odpuścić :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Laurko i Mateuszku szybciutko zdrowiejcie:tak: Ściskam was mocno i ślę fluidki:tak:

Ja się nie dziwię, że te maluszki mają dość i marudzą, bo ja już też zaczynam odczuwać przesilenie zimowo-wiosenne :-:)baffled:
 
Do góry