reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U pediatry

reklama
dzięki e-ciotki

jak do tej pory to już nie gorączkuje, jeść za bradzo nie chce, tylko coś tam dziubnie, ale nie chętnie. wciąż ładnie pije i srajkoli, ale już nie tak obficie jak wczoraj. Nawet się dziś bawił i rozrabiał. Cieszy mnie to, bo widok takiego "flaczka" był dołujący.

Pozdrawiam
 
No pewnie MariaOla, człowiek się martwi jak dzieciątko takie zmarnowane.
Ważne że idzie ku lepszemu.

Marcela
dużo zdrówka dla Was
 
dziewczyny, myslicie, że jajo mogę mu dać na śniadanko ?? on takniewiele je, a jajo zawsze chętnie, a najbardziej na miękko.
 
MariaOla próbuj bo to zawsze posiłek. Tylko może nie na miękko i może samo żółtko.
Filip od wczorajszej nocy znowu kaszle. Maż chory, moi rodzice, dziadkowie, mnie znowu katar męczy, co za plaga jakaś...... Brak mi już sił na to wszystko.
 
MariaOla jak juz mu sie poprawilo to mi tez sie wydaje ze mozesz podac, najwazniejsze zeby teraz nabieral sil i jadl:tak::tak:

Fogia przytulam cie mocno, nie martw sie juz niedlugo bedzie dobrze... Po burzy zawsze wychodzi sloneczko!! pomysl ze idzie wiosna i te wszystkie chorobska pojda siooo!! Trzymamy kciuki!! I glowa do gory kochana!!!:wink:
 
reklama
Fogia Wam też zdrówka zyczę.
A ja myślę, że teraz taki paskudny czas, przesilenie wiosenne i stąd te przeziębienia. A jelitówka od zeszłego roku szaleje.
 
Do góry