reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U Lekarza... szczepienia, choroby i wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

Moja dzidzia też to ma.. Na obu policzkach.. Już z dobre półtora tygodnia, jak nie dwa.. Teraz ma to takie suche i to sie tak troszke łuszczy.. ;/ I nie wiem czy to ten trądzik czy co.. :(

mój niby ie ma ciemieniuchy ale z tej wysypki co ma na buzi - ma równiez na główce i z niej sie łuszcze skóra - wiec dzis na godzine przed kąpiela wtarłam mu oliwką i wycvzesałam - jutro zobaczę wyniki tegoż zabiegu:-D

moj mial takie same obajwy jak zjadlam cos niedobrego. albo to byl tunczyk albo produkty mleczne..
Mojemu kikut odpadł już po 1,5 tygodnia, aż sama byłam w szoku, że tak szybko, ale tak jak pisze gosia, dość intensywnie go czyściłam octaniseptem i faktycznie trzeba odchylać kikut i wciskać wacik pod niego, żeby dobrze zasuszyć.

nam odpadl po 8 dniach a przemywalam raz dziennie sola fizjologiczna.


jeju dziewczyny.. masakra po tej szczepionce.
Nie chcial w ogole spac przez weekend, w zadnej pozycji, w sobote (w piatek bylo szczepienie) caly dzien biegunka i wymioty. Wczoraj z koleji zero kupy samodzielnej. Termometrem musialam pomagac, bo plakal i sie napinal. A jak juz wyleciala kupa to jaka? biegunka :eek:
no i do tego mamy wysypke, buzia, glowa tors i plecki. Porazka :eek:
 
reklama
Ja pępek czyściłam Octeniseptem i po 8 dniach odpadł, a pępowinę miał grubą.

Co do szczepień, to już się boję. Teoretycznie idziemy jutro, ale na pewno go nie zaszczepią, bo katar skończył się w piątek. Ale boję się tych wszystkich powikłań itp:baffled:
 
jeju dziewczyny.. masakra po tej szczepionce.
Nie chcial w ogole spac przez weekend, w zadnej pozycji, w sobote (w piatek bylo szczepienie) caly dzien biegunka i wymioty. Wczoraj z koleji zero kupy samodzielnej. Termometrem musialam pomagac, bo plakal i sie napinal. A jak juz wyleciala kupa to jaka? biegunka :eek:
no i do tego mamy wysypke, buzia, glowa tors i plecki. Porazka :eek:

ojjj, biedactwo!! a może uczulony jest na jakis składnik?? w jakiejś szczepionce jest białko jajka kurzego, a to uczula :(
kurcze, my teoretycznie idziemy sie szczepić w piatek... też sie boję :(

my przemuwaliśmy pępek zwykłą wodą i odpadł równo po tygodniu :)
 
Najpierw pępek czyściłam ocenisepem, wycierałam też w koło patyczkiem nasączonym, pozniej zaczełam robić to spirytusem i wciąż się trzyma, niby jest suchy ale odpaść nie chce, na szczęście nie pachnie brzydko, podobno jak długo nie odpada to się go pozbywa za pomocą ciekłego azotu:(
 
Co do wysypki mojego malca, to oczywiscie uslyszalam, ze to nietolerancja bialka :baffled: wiec od dzis nie jem nic pochodzacego od krowy, ani jajek ani ryb:baffled: i zobaczymy, ale mi sie caly czas wydaje ze to tradzik niemowlecy:baffled:
 
my idziemy jutro na szczepienie i tez zapytam o tą wysypke... juz jest nawet na szyi za uszami... w dodatku zdarza sie małemu zwracac pokarm i ma zaparcia - tak wiec boje sie ze ma skaze :-(
 
reklama
dziewczyny, nie nakręcajcie się, podejrzewam, że połowa przypadków "skazy" to tylko jakieś drobnostki, które same przechodzą!
to tak amo, jak z diagnozowaniem dysortografii u dzieci! ja osobiście jestem baaaaardzo sceptyczna... oczywiście, niestety się skaza trafia, ale chyba tzreba troche wyluzować!
 
Do góry