reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

Mada ja jak zmieniałam przychodnie, to dali mi kartę szczepień, a resztę do skserowania:tak:
Silunia a może Zuzu za często je jajka:confused:
 
reklama
sama nie wiem...jutro dermatolog to moze sie wkoncu cos okaze
a jajka mala uwielbia w kazdej postaci, dzisiaj np. zaprowadzila mnie do lodowki i pokazuje i mowi JAJO , a ja musialam powiedziec nie i byl lament
czy za czesto , chyba nie jemy jajeczko , a raczej jadlysmy z regoly na sniadanko 3 razy w tygodniu
 
Juz dzis prawie znaku po szczepieniu niema :)
Ale rączkę przez dwa dni miała czerwoną i obrzmiałą, do tego miała lekko podwyższona gorączkę.
 
dobra to tak

doktorka nie wzbudzula mojego zaufania, taka jakas lakoniczna byla...mniejsza z tym zobaczymy czy terapia sie powiedzie

wysypka ....jej zdaniem nie ma nic wspolnego z jedzeniem, jest to raczej wynik dzialalnosci zewnetrznej, zmieniamy proszek na platki mydlane, w domu wszystko czyscimy woda z mydlem.....bedzie wszystko trwalo dwa razy dluzej , ale trudno

z raczka , a wlasciwie raczkami gorsza sprawa.....mala gdzies zlapala jakas cholerna bakterie, skora sie jej bardziej wysuszala i zaczynalo to ja swedziec wiec najlepszym obiektem do drapania okazaly sie zeby, ktore spowodowaly te ranki, a potem dotykanie wszystkiego i ranki sie zakazily....i zakazenie bakteryjne gotowe...mogla to zlapac wszedzie i nie ma tu znaczenia czestotliwosc mycia rak....woda nawet pogarszala sprawe

wiec od kopa dostalismy recepte w rozmiarze A4

do kompieli dajemy plyn, ktory dezynfekuje cialo i notabene okropnie smierdzi
cialko myjemy specjalnym zelem do skory atopowej
wysypke smarujemy tez specjalnym kremem
a raczki dwa razy dziennie mascia z antybiotykiem
jesli to nie pomoze to bedziemy dalej sie konsultowac

z jednej strony jestem spokojniejsza , ale z drugiej mam poczucie winy , ze moglam lepiej zadbac o nia ..
i jutro moje dziecko w nagrode ze bylo takie dzielne dostanie na sniadanie ulubiona jajecznice

ps wydalismy majatek w aptece :))))))
 
Silunia- przeciez mogla to wszedzie zlapac!!! nie powinnas sie za to winic!!! dbamy o nasze dzieci na pewno najlepiej na swiecie ale nie sposob uchronic je od wszystkiego.......
 
Silunia, jeszcze ci tego brakowalo jak poczucie winy, wywal to do kosza, dobrze,ze Zuzu jest w tak dobrych rekach:tak:, ale macie za to niezla kawarantanne:baffled:
 
Dawno mnie tu nie bylo...

Silunia-nie obwiniaj sie! Zuzu mogla wszedzie to zlapac. Grunt, ze wiesz juz jak sobie z tym poradzic.

Dorota -super, ze wyjasnilo sie z tymi nozkami.

Mada- co za lekarka:angry:! zmieniaj te przychodnie jak najszybciej! Musza Ci wydac karte, a jesli nie beda chcieli to popros o xero. nie moga Ci odmowic.

U nas znowu wysypka...Dopiero co wszystko zeszlo jak odstawilysmy cytrusy i bach...znowu to samo. Nic nowego nie dostala, cytrusow tez nie....zastanawiam sie czy alergia na mleko mogla powrocic...a moze to proszek? sama nie wiem...
 
Hej kobitki!
Wieki całe mnie tu nie było:zawstydzona/y::-(No i przyznaję, że piszę bo mam problem.
Muszę Was o cos spytać, może którąś z Was się spotkała z czymś takim. Moja mała ma na wargach sromowych, na zewnątrz i w środku czerwone krostki, które ja swędzą:szok::-(. Na początku myślałam, że to może zwykłe odparzenie, ale po Sudokremie nie schodzi, ma to już tak ze 4 dni. Tak sie zastanawiam co to może być, od czego jej sie takie paskudztwo wzięło????:szok:
pozdrawiam
 
reklama
Hej kobitki!
Wieki całe mnie tu nie było:zawstydzona/y::-(No i przyznaję, że piszę bo mam problem.
Muszę Was o cos spytać, może którąś z Was się spotkała z czymś takim. Moja mała ma na wargach sromowych, na zewnątrz i w środku czerwone krostki, które ja swędzą:szok::-(. Na początku myślałam, że to może zwykłe odparzenie, ale po Sudokremie nie schodzi, ma to już tak ze 4 dni. Tak sie zastanawiam co to może być, od czego jej sie takie paskudztwo wzięło????:szok:
pozdrawiam

Renee idź z małą do lekarza, Ami tez takie miała i dostała antybiotyk w maści a podejrzewała lekarka grzybice, na szczeście grzyb to nie był, myłam małą tylko w mydle w kostce i wodzie, nie uzywałam chusteczek do pupci ,za każdym przewijaniem było mycie i masciowanie...zeszło paskudztwo ale nie wiem od czego i co to było:baffled:wiec lepiej lec z mała do lekarza:tak:
 
Do góry