reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

Dorota- Redaktorka troche sie juz nie odzywa ale pisała że była z Majką u ortopedy tyle że nie wiem czy w samych Bartoszycach czy gdzieś dalej, może skrobnij do niej na priva:tak:
 
reklama
Byliśmy z Mikim na pogotowiu. Obudził się po południu i nie mogł stanąć na nóżkę, przewracał się, już jest lepiej ale utyka. A ten konował w pogotowiu powiedział że nic tam nie widzi!!!!! Kazał dawać pararacetamol przeciwzapalnie i w poniedziałek do rodzinnego.
 
Kurcze, Dorota, mam nadzieje, ze to nic powaznego...Najlatwiej podac paracetamol przeciwbolowo i tyle...Lekarze! A rtg ani nic nie zrobil Mikolajkowi??
 
To umowcie sie jak najszybciej do neurologa, bo Mikolajek na pewno bardzo sie z tymi bolami nozek meczy...:-:)-:)-( Biedaczek...Mam nadzieje, ze znajdziecie przyczyne i szybko pozbedziecie sie tego...Nie spotkalam sie powiem szczerze z czyms takim, wiec nie wiem co Ci radzic :sorry2:
 
my dziś po czepieniu........Mała bardziej sie darła przy badaniu niż przy kłuciu:baffled:.......udo ma twarde i spuchnięte (pierwszy raz ma taki objaw po szczepieniu):dry:
waga 11,450

Dorota daj znać jak tam z nóżką Mikołajka
 
Dorota daj znac co z Mikim. Kurcze martwie sie troche, bo wczesniej o niczym takim nie slyszalam. Mam nadzieje ze to nic powaznego i szybko przestanie go bolec.

Dzustta waga Matylci wspaniala. A o ud si enie martw, Patowi sie tak juz dwa razy zdazylo, czasam nawet moze pobolewac i wtedy moja doktor mowila ze mozna podawac jakis lekki srodek od bolu dla dzieci.
 
reklama
Dorota, i co? Jak nozka Mikolajka?

Dzustta, waga Matyli imponujaca :tak::-) Wielkie te nasze sierpniaczki :-)
Dzisiaj macie tego alergologa, nie? Dawaj znac!

My mamy szczepienie za tydzien, a w czwartek jedziemy do alergologa.
 
Do góry