reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

jutro do szczepienia idziemy rano, mam nadzieję że Alka będzie dalej spokojnie przechodzić... ciekawe co jutro waga pokaże, tydzień temu w poniedziłek było 7800, aż się pielęgniarka śmiała taka minę zrobiłam:-D
powiedzcie mi ja mierzą wasze dzieciaczki w przychdni, bo u nas mierzą dopiero jak dziecko stoi, czy po krzywiznach, czy tak jak leży z wyprostowanymi nóżkami???? bo jak mierzyłam po krzywiznach to mi wyszło tak 72cm, chyba trochę dużo...
Bedyta, po krzywiznach zawsze wiecej wychodzi........
 
reklama
wiem, wiem Joaś że tak więcej wychodzi, tylko chciałam porównać z innymi dzidziolami o podobnej wadze...
spokojniutka była do wieczora Ala po tym szczepieniu, Wojtek też nigdy po szczepieniu nie był marudny, mam nadzieję, że ząbki też będą szły jak u Wojtka, nic go nie bolało, nawet nie wiedzieliśmy, że dziecko ząbkuje:-D
 
Bedyta,

super takie zabkowanie. U nas dwojka byla dzielna. A marcinkowi szlo jednoczesnie 8 zebow i w 8 miesiecy mial juz 8 zebow. Smiesznie wygladal taki "zebiasty"...
 
ewka mierzona po krzywiznach też ma 72 cm i pewnie tyle ma bo ubranka na 86 są akurat.waży ok 7500.
 
witam . mam pytanie czy po szcepieniu u waszych dzieciaczków wyskakiwala taka czerwona plama ........ od wczoraj troche sie powekszyła. nei wiem czy to powód do niepokoju??nigdy czegos takeigo nie miała
 
MADZIA, ale po jakim szczepieniu? Sądząc po wieku twojej córci chyba pomylił ci się wątek ;-) Nie chodziło Ci przypadkiem o mamy sierpniowe 2005?
 
Niewazne ;-) Moze i tak, ale moja miala taka dosc duza czerwona plame z opuchnieciem, przez dwa czy trzy dni, potem zaczela malec i niknac. My na szczepienie 5 stycznia :-D
 
oj, dziewczyny co tu taka cisza... nie szczepicie swoich maleństw? My idziemy jutro na ważenie, mierzenie i szczypanie ;)
a tak wogóle to chciałam napisać o czymś innym, byłam wczoraj z Oliwierem na usg w kierunku refluksa i okazało się, że miałam rację, że Oliwier go ma, jutro wypomnę to pediatrze, że zignorowała moje narzekania na mocne ulewanie u syna, a ona kazała czekać do pół roku z jakimikolwiek badaniem, a on zalewał się notorycznie parę razy dziennie. Na szczęście są takie dobrodziejstwa jak prywatne przychodnie i możliwość wizyt bez skierowań.
czy która z Was też boryka się z refluksem u swojego maleństwa?
 
Ola ja nawet nie wiem co to refluks ale mam nadzieję ze z Twoim maleństwem juz będzie dobrze:-)
my po ostatnim "płatnym "szczepieniu(aż do przyszłego roku):-):-):-)
Ami była dzielna 5 sekund pisku i koniec:tak:

Za to dr mnie wq..., daje jej karteczke że ma co do słowa tak jak jest napisane wypisała skierowanie na usg bo inaczej mnie nie przyjmą(paranoja nawet kolejności wyrazóew nie można pomylić) a ona na mnie z pyskiem ze ją mam za analfabetke:szok::szok::szok:a ja chciałam dobrze:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

po za tym podeszła do małej taka oschła i n ieprzyjemna że szok, do tej pory była bardzo miła a tu zong!a może dlatego ze dzisiaj nie poszłam z K. tylko z siostra:confused:

chyba przezuce się na drugą, starsza pani ale zna sie na rzeczy, ostatnio na szczepieniu na nia trafiłam bo nasza na urlopie była i juz wtedy przypadła mi do gustu a teraz już wiem ze do "naszej" wiecej nie pójdziemy:wściekła/y:
mała zdrowiutka, waży 7700, miezy ok 80
 
reklama
Ola ja nawet nie wiem co to refluks ale mam nadzieję ze z Twoim maleństwem juz będzie dobrze:-)
my po ostatnim "płatnym "szczepieniu(aż do przyszłego roku):-):-):-)
Ami była dzielna 5 sekund pisku i koniec:tak:

Za to dr mnie wq..., daje jej karteczke że ma co do słowa tak jak jest napisane wypisała skierowanie na usg bo inaczej mnie nie przyjmą(paranoja nawet kolejności wyrazóew nie można pomylić) a ona na mnie z pyskiem ze ją mam za analfabetke:szok::szok::szok:a ja chciałam dobrze:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

po za tym podeszła do małej taka oschła i n ieprzyjemna że szok, do tej pory była bardzo miła a tu zong!a może dlatego ze dzisiaj nie poszłam z K. tylko z siostra:confused:

chyba przezuce się na drugą, starsza pani ale zna sie na rzeczy, ostatnio na szczepieniu na nia trafiłam bo nasza na urlopie była i juz wtedy przypadła mi do gustu a teraz już wiem ze do "naszej" wiecej nie pójdziemy:wściekła/y:
mała zdrowiutka, waży 7700, miezy ok 80


Mada..gratulacje!!
moja waży 7500 ale ma dopiero 65cm....no ale w ciagu 5 miechów urosła jakby nie było ....15cm...:tak: :tak:
 
Do góry