reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

reklama
dziękuję w imieniu Zosi!! pieniążków ciągle przybywa, jeżeli możecie puśćcie linka do znajomych:tak:
u mnie był nawał choróbsk, po tym strasznym kaszlu Ali śladu nie ma, syrop i zyrtec podziałały, ale za to z wtorku na środę przyplątała się żołądkowa grypa, cała nocka nie przespana, rano w przychodni pierwsi byliśmy, wszyscy troje na krzesłach zasnęliśmy, dostała zastrzyk i przeszły wymioty, ale dietkę trzyma do tej pory, chyba na lato chce schudnąć moja panna:tak:
a ja w środę miałam do pracy iść i prosto z pracy na integrację jechać... urlop wzięłam żeby odespać a teściowa stwierdziła, że dadzą radę i pojechałam:tak: zresztą po zastrzyku 2 godziny i przeszło, po południu jak dzwoniłam to latała po ogródku:-p
 
Bedytka, zdroweczka dla Was :tak:Aluta to potrafi sie kurowac w expresowym tempie :tak::-)Ty zreszta tez z tego co czytam ;-):-)

Zrobilam Sarze badanie kalu na obecnosc pasozytow i nic - czysta :tak::-) Ani pasozytow ani pierwotniakow nie znalezli ;-):-) A Sara i z psami, i z brudna ziemia, i z piaskiem na placu zabaw itd. ma do czynienia :-)
 
Bedytka, zdroweczka dla Was :tak:Aluta to potrafi sie kurowac w expresowym tempie :tak::-)Ty zreszta tez z tego co czytam ;-):-)

Zrobilam Sarze badanie kalu na obecnosc pasozytow i nic - czysta :tak::-) Ani pasozytow ani pierwotniakow nie znalezli ;-):-) A Sara i z psami, i z brudna ziemia, i z piaskiem na placu zabaw itd. ma do czynienia :-)
mówiłam, że ciężko coś złapać:-p
u nas tfu tfu wszyscy zdrowi:tak: ale zaczynam esberitox podawać, bo sezon anginowy się zbliża, pamiętajcie - myć truskawki!!
 
Badaicka, zdrowia dla malej, mam nadzieje, ze nie meczy sie za bardzo - ja sie zawsze beznadziejnie czuje przy zapaleniu pecherza...
 
No i zarazilam Sare :-:)baffled:
Wyladowalysmy rano u pediatry, bo juz wczoraj zaczelo ja lapac, a w nocy miala goraczke.
Typowa infekcja. Mamy Eurespal 3 razy dziennie po 5ml, Nurofen czopki 2 razy dziennie, nawet jak goraczki nie ma, bo to tez przeciwzapalne, standardowo Zyrtec na noc i psikanie do nosa Euphorbium - i znowu prawie 100zl nie moje :sorry:
Na szczescie powiedziala mi pediatra, ze jak bez goraczki to moze wychodzic :tak:
 
Badaicka, zdrowia dla malej, mam nadzieje, ze nie meczy sie za bardzo - ja sie zawsze beznadziejnie czuje przy zapaleniu pecherza...
Dziekuje bardzo :happy:
Z małą juz lepiej,najgorzej było w sobote bo jak szła z Pawłem siku to tak wrzeszczała,ze ja w pokoju płakałam:baffled:
no ale tabletki chyba daja rade bo mówi,ze juz jej nie szczypie.teraz czekam aż wstanie i zrobi mi siku do pojemniczka :rofl2: bo mam znowu zawieźć do badania
 
reklama
No i zarazilam Sare :-:)baffled:
Wyladowalysmy rano u pediatry, bo juz wczoraj zaczelo ja lapac, a w nocy miala goraczke.
Typowa infekcja. Mamy Eurespal 3 razy dziennie po 5ml, Nurofen czopki 2 razy dziennie, nawet jak goraczki nie ma, bo to tez przeciwzapalne, standardowo Zyrtec na noc i psikanie do nosa Euphorbium - i znowu prawie 100zl nie moje :sorry:
Na szczescie powiedziala mi pediatra, ze jak bez goraczki to moze wychodzic :tak:
och bidilki. Kurujcie sie i zdrowiejcie szybciutko :tak:
u nas pogoda do kitu to nawet z młodą nie wychodze coby niewyleczonego pęcherza nie podziebic jeszcze
 
Do góry